Процес подання рукопису статті

  1. Ознайомитися з редакційною та видавничою політикою
  2. Ознайомитися з умовами публікації:

Якщо у Вас є будь-які питання щодо умов публікації в журналі «ScienceRise: Pharmaceutical Science», Ви можете зв'язатися з менеджером журналу зручним для Вас способом.

  1. Визначити тип статті та оформити статтю відповідно до вимог.
  2. Відправити статтю до редакції

4.1. Надіслати зазначені документи Ви можете одним зі способів:

Електронною поштою. Надіслати зазначені вище документи Ви можете електронною поштою (sr7508990@gmail.com, pharm@entc.com.ua). В такому випадку текст листа повинен бути наступним:

Шановна редакція!

Відправляємо до розгляду для публікації оригінальну науково-дослідницьку статтю «_______________»
автори __________________________________________________.
Всі автори прочитали та схвалили цю версію статті. Ніяка її частина не була опублікована або представлена в іншому місці. Автори не мають конфлікту інтересів з дослідження, що висвітлюється в рукописі.
Ми чекаємо на отримання коментарів від рецензентів.
Від імені всіх авторів цього рукопису,
__________________________________________________.
(ПІБ, посада, звання, контактний (моб.), телефон)
Ця контактна особа має бути зазначена в п.10.02 Ліцензійного договору

 

Подати статтю on-line за допомогою платформи OJS (Відкрита журнальна система). При подачі статті таким чином рукопис статті та необхідні документи завантажуються у відповідні поля (посилання).

Ми суворо не приймаємо рукописи від третіх осіб за винятком випадку, коли третьою особою є організація (установа), в якій працює автор / автори.

Якщо особа, яка не зазначена як автор, надсилає рукопис від імені автора (ів), заява про це повинна бути включена в розділ «Подяки» рукопису та в супровідний лист. Заява повинна містити:

  • розкриття типу редакційної допомоги – враховуючи ім'я людини, компанію та рівень вкладу;
  • всі організації, які заплатили за цю допомогу;
  • підтвердження, що перераховані автори дозволили подачу свого рукопису через третю сторону та схвалили будь-які заяви або декларації, наприклад, конфлікт інтересів, фінансування тощо.

Редакція журналу залишає за собою право відмовити в розгляді рукописів, представлених третьою стороною, а не самими авторами.

  1. Після перевірки авторського рукопису на відповідність тематиці та на унікальність, а також надання ліцензійного договору, менеджер відправляє invoice на оплату авансу в розмірі 1000,00 грн.

При поданні рукопису в редакцію, автор/колектив авторів погоджуються з усіма умовами Ліцензійного договору, гарантуючи, що:

  • Він є автором (співавтором) Рукопису / Твору;
  • авторські права на Рукопис / Твір не передавались раніше третім особам;
  • на момент укладення Договору права Ліцензіара на Рукопис / Твір не оскаржені, не закладені, не надані за ліцензійними договорами іншим особам;
  • Рукопис / Твір не переданий іншим особам;
  • Рукопис / Твір не були раніше опубліковані у будь-якому іншому виданні до публікації його Ліцензіатом;
  • він не порушив права інтелектуальної власності інших осіб. Якщо в Рукопису / Творі наведені матеріали інших осіб, за виключенням випадків цитування в обсязі, виправданому науковим, інформаційним або критичним характером Рукопису / Твору, використання таких матеріалів здійснюється Ліцензіаром з дотриманням норм законодавства;
  • він отримав усі необхідні дозволи на використання результатів, фактів та інших перейнятих матеріалів, правовласником яких є не він;
  • Рукопис / Твір не містить відомості, заборонені до відкритої публікації згідно чинного законодавства України та його друк і/або разповсюдження Ліцензіатом не призведуть до розголошення секретної (конфіденційної) інформації (включаючи державну, службову таємницу).
  • Відомості про автора (співавторів) Рукопису є достовірними.
  • Рукопис / Твір не будуть опубліковані у будь-якому іншому виданні до публікації його Ліцензіатом.

В разі порушенння будь-яких умов Ліцензійного договору, автор/колектив авторів несе відповідальність, відповідно до Ліцензійного договору.

Сума авансу не повертається у випадках:

  • відмови автора (авторів) вносити виправлення, спрямовані на усунення невідповідності вимог рукопису за структурою та змістом статті вимогам журналу;
  • негативного рішення рецензентів щодо публікації статті у журналі «ScienceRise: Pharmaceutical Science».

При цьому сума авансу покриває послуги з додрукарської роботи зі статтею.

Відправлена редакцією відмова (виконана додрукарська підготовка, а саме редагування/рецензування статті) на електронну пошту автора (авторів), зазначених у статті, є фактом підтвердження виконаних робіт.

  1. Успішно пройти етапи редагування і подвійного сліпого рецензування.
  2. Після прийняття редакцією позитивного рішення про публікацію статті провести остаточну оплату згідно виставленого invoice на оплату.

Сума, сплачена відповідно до п. 5 правил подачі рукопису статті, зараховується як аванс з додрукарської підготовки статті та враховується в оплату після прийняття рішення про публікацію статті (Умови оплати).

Фактом, що підтверджує надання послуги, є публікація прийнятої статті на сайті видання.

У разі виявлення фактів вчинення автором (авторами) оманливих/несправедливих/маніпуляційних дій, що були спрямовані на отримання позитивного рішення про прийняття статті до публікації, оплата, здійснена згідно інвойсу, після прийняття позитивного рішення щодо опублікування,  не повертається. 

  1. Надати оригінали документів до редакції (особисто або поштою).
  2. Отримати готову статтю в електронному вигляді (архів журналу).
  3. Отримати друкований примірник журналу (друкований примірник журналу надається тільки в тому випадку, якщо він був замовлений і оплачений авторами статті). 

Автор (колектив авторів), подаючи рукопис до редакції журналу «ScienceRise: Pharmaceutical Science», погоджується з усіма вимогами до оформлення, подачі рукопису статті та оплати та несе повну відповідальність у разі порушення цих вимог.