Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
  • Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.

Керівництво для авторів

  1. ТЕМАТИЧНА СФЕРА ЖУРНАЛУ ТА РЕДАКЦІЙНИЙ ПРОЦЕС

Журнал "Social Work and Education" є міжнародним рецензованим журналом відкритого доступу. З 2020 р. журнал включено до категорії В фахових видань України. Періодичність журналу - 4 рази в рік.

"Social Work and Education" розглядає для публікації оригінальні дослідження, редакційні статті, коментарі, огляди літератури, анотації книг, результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (PhD), дослідження, які попередньо були представлені на конференціях та інших наукових зустрічах з соціальної роботи, соціальної освіти та освіти.

З огляду на кількість отриманих статей, звичайна тривалість рогляду статті становить від 1 до 3 місяців, а звичайний час публікації - до півроку після подання рукопису.

  1. ІНДЕКСАЦІЯ ЖУРНАЛУ

Social Work and Education індексується у таких міжнародних бібліографічних базах даних:

  • Citefactor
  • Index Copernicus
  • DOAJ- Directory of Open Access Journal
  1. ЕТИЧНІ ПИТАННЯ ПУБЛІКАЦІЇ ДОСЛІДЖЕННЯ

Під час подання статей для публікації у Social Work and Education через онлайн-систему необхідно заявити наступне:

  • що запропонована стаття є виключно результатом вашої власної дослідницької роботи або роботи дослідницької групи, яку ви представляєте як перший автор
  • у випадку, якщо ви є першим автором статті, ви зобов'язані повідомили всіх інших авторів статті про процедуру подання та етичні вимоги до публікації статті у журналі;
  • що роботи та думки інших авторів, які ви використовували у своїй роботі, чітко цитуються та визнаються в тексті, а також у розділі «Список літератури»;
  • що текст не був опублікований раніше або надісланий для публікації у цій формі чи у іншій формі, де значна частина тексту (понад 50%)  вже була опублікована в іншому журналі, книзі чи іншій публікації.

Етика проведення досліджень

Якщо робота містить результати досліджень, необхідно зазначити етичні аспекти, враховані в процесі проведення дослідження. Бажано, щоб етичні аспекти дослідження були представлені у роботі таким чином, щоб автор / автори описували принципи, яких вони дотримувались при проведені дослідження (наприклад, при формулювання мети та завдань дослідження, подання інформованої згоди, захисті персональних даних учасників дослідження тощо). Глава статті, яка описує методологію та процес проведення дослідження, повинна містити дозволи комісій з етики на проведення дослідження та примітку щодо прийняття положень етичних стандартів у дослідженнях, таких як Кодекс етики для досліджень із залученням дітей (2003).

Крім того, якщо дослідження проводиться як частина поточного або завершеного проекту, необхідно назвати проект.

  1. ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО СТАТТІ

Перша сторінка повинна містити наступну інформацію:

  • Ім'я та прізвище (імена) кожного автора (англійською та українською мовами)
  • Приналежність автора (повна назва кафедри, факультету, навчального закладу, адреса та еmail-адреса) (українською та англійською мовами) 
  • Вчене звання та науковий ступінь кожного автора (англійською та українською мовами)
  • Електронна пошта (и)
  • Номер ORCID (ORCID можна отримати за посиланням https://orcid.org/)
  • УДК статті (http://www.udcsummary.info/php/index.php?lang=uk&pr=Y)

Структурні елементи статті:

  • Назва статті (великими літерами) (українською та англійською мовами)
  • Анотація (1800 знаків - українською та англійською мовами)
  • Ключові слова (5-8 ключових слів українською та англійською мовами)

Власне стаття

  1. Вступ з обов’язковим висвітленням: ̶ актуальності дослідження; ̶ аналізу останніх досліджень і публікацій (звертати увагу на публікації 2017-2022 років українських та зарубіжних дослідників); ̶ мети / цілей, завдань статті.
  2. Методологія дослідження (має висвітлювати інформацію про методи, які використовував автор для проведення дослідження; дизайн дослідження; процес проведення емпіричного дослідження (при його наявносі)
  3. Основна частина (може бути розбитою на підзаголовки (1-3) і містити: - основні результати дослідження; ̶ обговорення результатів
  4. Висновки та перспективи подальших досліджень
  5. Література (джерело має містити DOI номер або URL посилання)

Саму статтю слід розбивати на змістовні розділи з окремими заголовками. Не робіть заголовки занадто довгими - підзаголовок повинен містити 1-7 слів. Назви змістових розділів слід писати жирними літерами.

Підкреслення не слід використовувати. Усі додатково підкреслені частини тексту слід писати курсиво.

Власні назви, використані в тексті (назви установ, асоціацій, терміни з інших статей), слід розміщувати в лапках. У роботах, заснованих на якісному підході, назви тем / термінів / категорій / кодів тощо повинні також розміщуватися в лапках. У журналі використовуються такі лапки: початкове лапка для цитат / заголовків має бути «, тоді як кінцеве лапка має бути ». Таким чином, це лапки: «».

Сторінки мають бути пронумеровані, а виноски використовувати лише у виняткових випадках.

Стаття подається у форматі Word (.doc або .docx).

Додаткові матеріали та вкладення (додатки) можуть бути опубліковані у журналі (додаткові матеріали).

Кожна стаття повинна містити висновки, які автор (и) повинен укласти на основі науково-дослідного матеріалу, без нових фактів або даних.

Перспективи для майбутнього дослідження також можуть знайти своє місце у висновках.

Обсяг оригінальних досліджень не має перевищувати 7000 слів.

Таблиці та інші не текстові об’єкти повинні бути пронумеровані, розміщуються всередині тексту, в центрі – під рисунками (наприклад, Рисунок 1, ...); над таблицею (наприклад, Таблиця 1:...). Усі таблиці, графіки та зображення повинні бути чорно-білими, без будь-яких додаткових кольорів. Необхідно навести джерело під усіма таблицями, графіками, взятими з інших джерел. Якщо таблиці або текст містять результати статистичного аналізу, необхідно надати всю відповідну інформацію, необхідну читачеві для самостійного розуміння висновків, не читаючи тексту детально. Десяткове місце в десяткових числах слід відокремлювати крапками і додавати нуль, де це необхідно. 

Цитати у тексті та посилання

При цитуванні інших авторів, робіт та документів джерело слід цитувати, розміщуючи дужки з прізвищем автора та роком видання у відповідному місці в тексті (посилання на АРА стиль). У разі посилання на документи, дужки повинні містити повну назву документа та рік видання. У випадку більш точної цитати або посилання посилання також має містити номери сторінок. Посилання в тексті слід цитувати таким чином: один автор (Горішна, 2006), цитата (Горішна, 2006, 24), два автори (Горішна та Поліщук, 2010), три автори (Горішна, Сорока та Поліщук, 2009 ), чотирьох і більше авторів (Горішна та ін., 2012). Вторинні джерела слід цитувати таким чином: (Горішна, 2008, цитоване у Сорока та Поліщук, 2010). Документи слід цитувати таким чином: (Закон "Про соціальне забезпечення", 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, стаття 6, пункт 1).

У відповідності до вимог систем індексування журнальних статей, бібліографічні дані всіх джерел, які написані не латинкою, мають бути перекладені англійською з зазначенням мови оригіналу в дужках, наприклад, (in Ukrainian). Приклад: Домашнє насильство в Україні. (2000). Звіт за результатами дослідження організації. Правозахисники Міннесоти. К. 27 с. [Domestic violence in Ukraine. (2000). Report on the results of the study of the organization. Minnesota human rights activists. K, 27. (in Ukrainian).

Після кожного джерела слід додавати номер DOI, якщо він є. Приклад: https://doi.org/number

В кінці статті має бути Список літератури усіх використаних у тексті джерел. Вся література повинна бути перелічена в алфавітному порядку в АРА.

Перероблення рукописів

Якщо в результаті рецензування авторам запропоновано внести суттєві зміни до тексту, такі зміни мають бути внесені до документу в режимі рецензування, тобто бути видимими для редакторів та рецензентів. Крім того, автори мають представити відповіді на всі коментарі рецензентів по пунктах. Приклад організації таких відповідей у вигляді таблиці наведено нижче. Коментарі рецензентів Відповіді авторів Рецензент 1 Коментар 1..... Коментар 2.... Рецензент 2 Коментар 1.... Коментар 2....

Вимоги до оформлення тексту

  • Формат сторінки - А4, книжкова.
  • Шрифт - Times New Roman 12.
  • Інтервал - 1,5
  • Абзацний відступ - 10 мм.
  • Поля: ліве - 20 мм, праве –10 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм.
  • Обсяг - від 8 до 12 сторінок.
  • Мова статті: українська, англійська.

Подати рукопис можна через опцію Подати новий матеріал або надіслати на електронну пошту annaslozanska@gmail.com відредагований текст статті без нумерації сторінок, що відповідає вимогам до оформлення статей.

Заява про конфіденційність

Імена та адреси електронної пошти, введені на цьому веб-сайті журналу, будуть використовуватися виключно для зазначених цілей цього журналу і не будуть надані для будь-яких інших цілей або будь-якій іншій стороні.

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

  • Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
  • Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
  • Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.