ПРОБЛЕМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ СІМЕЙ, ЩО ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.25128/2520-6230.19.3.2Ключові слова:
сім’я, соціальний захист, складні життєві обставини, соціальна служба, соціальні послуги.Анотація
В основу роботи покладена ідея визначення особливостей та напрямків вдосконалення соціального захисту сімей, що опинились в складних життєвих обставинах. Автор розкриває сутність і зміст визначення поняття „соціальний захист сімей”, характеризує особливості діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у сфері соціального захисту сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, визначає організаційно-правові засади соціального захисту сімей, що опинились в складних життєвих обставинах. Здійснено аналіз соціального захисту сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах в Україні в сучасних умовах та наведено шляхи його удосконалення.Посилання
Шевчук, П. І. (2003). Соціальна політика. Львів: Світ, 400 с. [Shevchuk, P. I. (2003). Sotsialna polityka [Social policy]. Lviv: Svit. [in Ukrainian].
Капська, А. Й. (2012).Соціальний супровід різних категорій сімей та дітей : навч. Посібник. К.: Центр учбової літератури, 232 с. [Kapska, A. Y. & Piesha, I. V. (2012). Sotsialnyi suprovid riznykh katehorii simei ta ditei [Social support for different categories of families and children]. Kyiv: Tsentr uchbovoi literatury. [in Ukrainian].
Slozanska, H. (2018). Are future social workers of bachelor degree ready to provide integrated social services in the territorial community in Ukraine. Social work and education, 5(4), Р. 84-103.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Дар’я Кононович
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).