ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ: ПРИЙОМИ ТА ФОРМИ АКТИВІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ
DOI:
https://doi.org/10.25128/2520-6230.20.2.8Ключові слова:
підготовка соціального працівника, професійна освіта, технологія навчання, форми організації навчального процесу, прийоми навчання.Анотація
У статті проаналізовані окремі теоретичні положення підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери. Подається сучасне розуміння технологій навчання, розкривається сутність загальної та спеціалізованої підготовки соціальних працівників, співвідношення теоретичних та практичних компонентів у сфері соціальної роботи. Відзначається, що характер навчання соціального працівника здійснює важливий вплив на формування його особистості, залежить від якості викладання, змісту навчальної діяльності, який відображається у формах та прийомах організації навчальної діяльності. Автор статті зазначає, що деякі методичні прийоми та форми ефективно впливають на підготовку соціальних працівників. У статті також подаються окремі приклади педагогічного досвіду автора.Посилання
Багрій, В.Н., Бриндіков, Ю.Л., Голова, Н.І., Грабчак, О.В., Джежик, О.В., Кравчина, Т.В., Москалюк, О.І. (2020). Теоретичні та методичні аспекти соціальної діяльності: монографія / відп. ред. Л.О. Данильчук, Л.І. Романовська. Хмельницький: Фоп Цюпак А.А., Т1. 302 с. [Bahrii, V. N., Bryndikov, I. L., Holova, N. I., Hrabchak, O. V. , Dzhezhyk, O. V., Kravchyna, T. V. & Moskaliuk, O. I. (2020). Theoretical and methodological aspects of social activity: monograph / chief ed. L. O. Danylchuk, L.I. Romanovska. Khmelnytskyi: IE А.А. Ciupak, V1. 302 p. [In Ukrainian].
Тюптя, Л. Т., Іванова, І. Б. (2008). Соціальна робота: теорія і практика: Навч. посіб. – 2-ге вид., перероб і доп. К.: Знання, 574 с.. [Tiuptia, L. Т., Ivanova, І. B. (2008). Social work: theory and practice: workbook. – 2nd ed., revised and updated К.: Znannia, 574 p. [In Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Oksana Moskaliuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).