Етика якісного дослідження в соціальній роботі: систематичний огляд

Автор(и)

  • Рамакрішнан Вівек викладач Технологічний кампус Шрі-Ланки , Шрі-Ланка

DOI:

https://doi.org/10.25128/2520-6230.22.2.9

Ключові слова:

етика досліджень, якісне дослідження, інтерв'ю, дослідження, навколишнє середовище

Анотація

У більшості дослідницьких процесів люди мають важливе значення. Коли в дослідженні бере участь людина, головна особа, яка проводить дослідження, або особа, яка керує дослідженням, відповідає за захист прав цих учасників. Дотримуючись стандартних етичних принципів, дослідник може захистити права учасників дослідження. Добровільна участь та інформована згода, анонімність і конфіденційність, комунікація по телефону, впровадження сеансу та тріангуляція середовища для інтерв’ю, аналіз даних і розповсюдження результатів, перешкоди культурного та мовного характеру, а також управління та вирішення тривоги під час співбесіди – це елементи, які розглядалися та аналізувалися в цьому документі. Це дослідження повністю базувалося на журнальних статтях та передбачає систематичний огляд літератури як метод. Крім того, коли дослідник приєднується до людей з різних культур у процесі інтерв’ю, важливо підвищити їхню обізнаність про ці підходи у дослідженні та створити гнучкість у процесі обговорення. Це дослідження робить внесок у соціальну науку. Це дослідження, пов’язане з соціальною роботою, щоб забезпечити ефективний процес збору даних для пошуку нових ідей.

Біографія автора

Рамакрішнан Вівек, викладач Технологічний кампус Шрі-Ланки

​<span id="__caret">_</span>У більшості дослідницьких процесів люди мають важливе значення. Коли в дослідженні бере участь людина, головна особа, яка проводить дослідження, або особа, яка керує дослідженням, відповідає за захист прав цих учасників. Дотримуючись стандартних етичних принципів, дослідник може захистити права учасників дослідження. Добровільна участь та інформована згода, анонімність і конфіденційність, комунікація по телефону, впровадження сеансу та тріангуляція середовища для інтерв’ю, аналіз даних і розповсюдження результатів, перешкоди культурного та мовного характеру, а також управління та вирішення тривоги під час співбесіди – це елементи, які розглядалися та аналізувалися в цьому документі. Це дослідження повністю базувалося на журнальних статтях та передбачає систематичний огляд літератури як метод. Крім того, коли дослідник приєднується до людей з різних культур у процесі інтерв’ю, важливо підвищити їхню обізнаність про ці підходи у дослідженні та створити гнучкість у процесі обговорення. Це дослідження робить внесок у соціальну науку. Це дослідження, пов’язане з соціальною роботою, щоб забезпечити ефективний процес збору даних для пошуку нових ідей.

Посилання

Arifin, S. R. M. (2018). Ethical considerations in a qualitative study. International Journal of Care Scholars, 1(2), 30-33.

Guion, L. A., Diehl, D. C., & McDonald, D. (2011). Triangulation: Establishing the validity of qualitative studies. Edis, 2011(8), 3-3.

Kılınç, H., & Fırat, M. (2017). Opinions of expert academicians on online data collection and voluntary participation in social sciences research. Educational Sciences: Theory & Practice, 17(5).

King, N., Horrocks, C., & Brooks, J. (2018). Interviews in qualitative research. Sage.

Marzano, M. (2007). Informed consent, deception, and research freedom in qualitative research. Qualitative Inquiry, 13(3), 417-436.

Orb, A., Eisenhauer, L., & Wynaden, D. (2001). Ethics in qualitative research. Journal of nursing scholarship, 33(1), 93-96.

Sanjari, M., Bahramnezhad, F., Fomani, F. K., Shoghi, M., & Cheraghi, M. A. (2014). Ethical challenges of researchers in qualitative studies: The necessity to develop a specific guideline. Journal of medical ethics and history of medicine, 7.

Vivek, R., & Nanthagopan, Y. (2021). Review and Comparison of Multi-Method and Mixed Method Application in Research Studies. European Journal of Management Issues, 29(4), 200-208.

Warren, C. A. (2002). Qualitative interviewing. Handbook of interview research: Context and method, 839101.

##submission.downloads##

Опубліковано

2022-08-01

Як цитувати

Вівек, Р. (2022). Етика якісного дослідження в соціальній роботі: систематичний огляд. Social Work and Education, 9(2), 298–304. https://doi.org/10.25128/2520-6230.22.2.9

Номер

Розділ

RECENT ISSUES IN SOCIAL WORK