ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В ШВЕЦІЇ
Ключові слова:
соціальна політика, соціальна робота, соціальний захист, національне страхування, сфери діяльності соціальних працівниківАнотація
У статті досліджено сучасний стан соціальної політики та соціальної роботи в Швеції: розкрито систему соціального захисту держави; охарактеризовано основні завдання та принципи здійснення соціального страхування та виплати соціальних допомог. Встановлено, що соціальна робота в країні існує як соціальний інститут і реалізується соціальними працівниками; висвітлено основні сфери діяльності соціальних працівниківПосилання
Корнюшина Р. В. Зарубежный опит социальной работы: Учебное пособие / Р. В. Корнюшина. ̶ Владивосток: ТИДОТ ДВГУ, 2004. ̶ 84 с.
Кубіцький С. О. Історія соціальної роботи в зарубіжних країнах: електронний посібник / С. О. Кубіцький. - Київ : Наукова думку. - 2010. - 305 с.
Кулікова А.Є. Місце підготовки соціальних працівників у системі вищої освіти Швеції: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. пед. наук: спец. 13.00.05 «Соціальна педагогіка» / А.Є. Кулікова. ̶ Луганськ, 2009.
Міщик Л. І. Професійна підготовка соціального педагога : навч. посіб. / Л. І. Міщик. - Запоріжжя: Просвіта, 2006.- 482 с., с. 126.
Павленок П. Д. Основы социальной работы: Учебник / Отв. ред. П.Д. Павленок. - М.: ИНФРА-М, 1999. - 368 с.
Папська А. Й. Технологізація волонтерської роботи в сучасних умовах / А. Й. Папська.-К. : Наукова думка, 2011.-240 с.
Семигіна Т. В. Порівняльна соціальна політика: Навч. посіб. / Т. В. Семигіна. ̶ К.: МАУП, 2005. ̶ 276 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Іра Гудяк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).