ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЯК СУБ’ЄКТИ ПРОФІЛАКТИКИ ДЕВІАНТНОЇ МАТЕРИНСЬКОЇ ПОВЕДІНКИ
Анотація
Сьогодні, все частіше можна спостерігати психологічну та соціальну неготовність жінки до виконання ролі та функцій матері, дотримання відповідних норм та форм поведінки, забезпечення нормального розвитку фізичного та психічного здоров’я дитини. Саме у таких випадках ми стикаємося з проблемою девіантного материнства, яка сьогодні є однією з найгостріших соціальних проблем суспільства і має тенденцію до поширення. Наразі в Україні соціальна політика здійснюється за залишковим принципом, тобто держава витрачає на вирішення соціальних проблем населення незначну частку від загального прибутку. Тому одним із основних суб’єктів профілактики девіантної материнської поведінки є громадські організації, напрями, форми та методи діяльності яких спрямовані на попередження та подолання негативних проявів материнської поведінки.Посилання
Горемикіна Ю. Проблеми розвитку недержавних організацій у сфері надання соціальних послуг / Горемикіна Ю. // Демографія та соціальна економіка. – 2009. – №1(11).
Закон України “Про об’єднання громадян” // Відомості Верховної Ради України. – 1992. – № 34. – С. 504.
Громадська організація "Підтримка та захист жінки" [Електронний ресурс] // Портал "Громадський простір". – Режим доступу : http://www.civicua.org/orgs/view.html?1786962. - Заголовок з екрана.
Громадська організація “Я вибираю життя” [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://uk.wikipedia.org/wiki/Я_вибираю_життя. – Заголовок з екрана.
Міжнародний благодійний фонд “Дар життя” [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.giftoflife.org.ua. – Заголовок з екрана.
Тернопільська обласна асоціація жінок (ТОАЖ) [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://ukrprison.org.ua/ngo/1213440127. –Заголовок з екрана.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Ірина Ковалковська
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).