СОЦІАЛЬНА РОБОТА: ПРОБЛЕМИ СТАНОВЛЕННЯ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ
Ключові слова:
соціальна робота, соціальний працівник, соціальна політикаАнотація
Розкрито різні підходи наукових шкіл щодо трактування суті соціальної роботи, Обґрунтовано мету, завдання, сфери професійної діяльності та функції соціальної роботи. Обґрунтовано, що розробка теоретичних засад соціальної роботи сприяє удосконаленню соціальної політики в країні, підвищенню ефективності практичної діяльності, удосконаленню професійної підготовки майбутніх соціальних працівників.Посилання
Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи (модульний курс дистанційного навчання) /А.Й. Капська, О.В.Безпалько та Р.Х.Вайнола; Загальна редакція А.Й. Капської. –К., 2002. – 164 с.
Безпалько О.В. Соціальна педагогіка в схемах і таблицях. Навчальний посібник. – К.: Логос, 2003. – 134 с.
Бочарова В.Г. О некоторых методологических подходах к пониманию целостного процесса социализации, воспитания и развития личности./ Теория и практика социальной работы: отечестенный и зарубежный опыт. – Москва – Тула, 1993. – С.36-42.
Никитина Л.Е. Социальная педагогика: Ученое пособие для вузов. – М.: Академический Проект, 2003. – 272 с.
Обучение социальной работе в России. Программы и технологии. Ч.2: Педагогика социальной работы. –М.: Ассоциация соиальных педагогов и социальных работников РФ,1997. – 263 с.
Рамон Ш., Шанин Т. Милосердие и умение: социальный работник как профессия // Вестник высшей школы. 1991. №11. – С. 76-82.
Соціальна педагогіка: Підручник // За ред. проф. А.Й.Капської. – Київ: Центр навчальної літератури, 2003. – 256 с.
Философская энциклопедия. В 5 т. – М.: Сов. энциклопедия, 1985 -1968.
Шапиро Б.Ю. Предметно-профессиональная подготовка социальних работников: Задачи, содержание, организация // Социальная работа. Вып. 5. – С. 94-95.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Віра Поліщук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).