СОЦІАЛЬНА ПРОФІЛАКТИКА ШТУЧНОГО ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ СЕРЕД ДІВЧАТ-СТАРШОКЛАСНИЦЬ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
аборт, вагітність, підліток, профілактика, соціальний працівник, загальноосвітній закладАнотація
У статті здійснено аналіз ставлення до абортів в минулому; визначено поняття соціальної профілактики і основні відомості про види і методи її здійснення; охарактеризовано суть професійної діяльності соціального працівника у здійсненні профілактичної діяльності в загальноосвітніх закладах; здійснено аналіз розроблених програм і курсів, їх основні ідеї, які стосуються проблеми профілактики абортів.Посилання
Міріам... чому ти плачеш. Страждання жінок після аборту / Пер. Андрія Костирки. – Львів: Місіонер, 1999. – 140 с.
Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи (модульний курс дистанційного навчання)/А.Й. Капська, О.В. Безпалько, Р.Х. Вайнола; Загальна ред.: І. Зварєвої та Г. Лактіонової – К.: Наук. Світ, 2001. – 129 с.
Энциклопедия молодой женщины / Г.Н. Сердюковская, А.Г. Харчев, И.С. Кон. – М: Прогрес. 1989 – 495 с.
www. gerpes. ru
Выбор. Половое и репродуктивное здоровье и права в Европе. – М., 2001. – 32 с.
Технология социальной работы.: Учебное пособие для студентов высших учебных заведений /Под ред. И.Г. Зайнышева. – М.: Гуманий. изд. Центр ВЛАДОС, 2000. – 240 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Ігор Козин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).