СИРІТСТВО ЯК СОЦІАЛЬНЕ ЯВИЩЕ ТА НАУКОВА ПРОБЛЕМА
Ключові слова:
сирітство, соціальне сирітство, соціальні сироти, діти-сиротиАнотація
У статті автор розглядає сирітство як соціальне явище, основні категорії, нормативно-правову базу, проблеми соціального сирітства.Посилання
Агеев В. С. Межгрупповое взаимодействие. Социально- психологические проблемы / В. С. Агеев. – М. : МГУ, 1990. – 240 с.
Александров А. А. Типология делинквентного поведения при психопатиях и акцентуациях характера в подростковом возрасте. Нарушения у детей и подростков / А. А. Александров. – М. : Просвещение, 1981. – С. 51-59.
Ананьев Б. Г. Избранные психологические труды : В 2-х т. / Б. Г. Ананьев. – М. : Педагогика, 1980 – Т.1 – 232 с. – Т. 2 – 288 с.
Ананьев Б. Г. О человеке как объекте и субъекте воспитания / Б. Г. Ананьев. // Избранные психологические труды : В 2 т. – М. : Педагогика, 1980. – Т. 2. – С. 9-102.
Андреева Г. М. Психология социального познания / Г. М. Андреева. – М. : Педагогика, 2000. – 286 с.
Андреева Т. В. Семейная психология / Т. В. Андреева. – СПб., 2004. – 252 с.
Андрошок Т. А. Пропедевтична робота з підлітками, схильними до девіантної поведінки, на уроках трудового навчання у загальноосвітній школі / Т. А. Андрошок. – Херсон, 2002. – 256 с.
Антонова-Турченко А. Г. Психологическая диагностика и коррекция личности трудновоспитемых детей и подростков / А. Г. Антонова-Турченко, Э. И. Дранищева, Л. С. Дробот. – К. : ИСИО, 1997. – 254 с.
Антояк Н. Зовнішня трудова міграція батьків як причини соціального сирітства дітей / Н. Антояк // Соціальна педагогіка: теорія і практика. – 2007. – № 2. – С. 10 –111.
Анциферова Л. И. Некоторые теоретические проблемы психологии личности / Л. И. Анциферова // Вопр. психологии. – 1998. – №1.– С. 37-50.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Тетяна Сагайдак
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).