ЖАНРОВО-СТИЛЬОВИЙ СПЕКТР БАЯННО-АНСАМБЛЕВОЇ ЛІТЕРАТУРИ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.4.2013.138040Ключові слова:
баянно-ансамблеве виконавство, жанрово-стильовий спектр, репертуарАнотація
Стаття присвячена вивченню одного з найбільш важливих аспектів вітчизняного баянно- ансамблевого виконавства – його репертуарного забезпечення, яке має особливе значення як з точки зору демонстрації унікальних художньо-технічних можливостей інструмента й професійної майстерності артистів, так і в плані накопичення творчого потенціалу для подальшого розвитку цього виду мистецтва. Жанрово-стильовий спектр баянно-ансамблевої літератури – перекладень та оригінальних творів – розглядається відповідно до її диференціації на основні напрями: фольклорний, камерно- академічний, естрадно-джазовий та авангардний. У аналізі та систематизації фактичного матеріалу враховуються закономірності історич- ного розвитку баянно-ансамблевого виконавства, які знайшли своє відображення в хронологічній послідовності й синхронному співіснуванні різних естетично-стильових напрямів, течій та тенденцій.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.