РОЗВИТОК ТА ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МАСОВИХ ТА УНІВЕРСАЛЬНИХ БІБЛІОТЕК СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ: 90-і роки ХХ – початок ХХІ ст.
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2015.138365Ключові слова:
бібліотечні заклади, Сумська область, культура, бібліотечна галузьАнотація
У статті досліджуються зміни, що відбулися у бібліотечній сфері Сумської області у 90-х роках ХХ – на початку ХХІ ст. Проаналізовано головні проблеми бібліотечних закладів Сумщини у нових соціально-економічних умовах незалежної України, визначені основні напрями їх діяльності. Висвітлено роль бібліотек області у патріотичному та гуманістичному вихованні населення. Розкрито спроби оптимізації роботи бібліотек в умовах недостатнього фінансування. Спеціальна увага приділяється впровадженню сучасних інформаційних технологій у роботу бібліотек. Також у статті наведено рекомендації щодо шляхів подальшого розвитку бібліотечної галузі.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.