ПОНЯТІЙНО-КАТЕГОРІАЛЬНИЙ АПАРАТ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ МЕБЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2017.138611Ключові слова:
функціональність, дизайн меблів, розширене тлумаченя, понятійно-категоріальний апаратАнотація
Мета – визначення поняття меблів, які впливають на розвиток дизайну в контексті формування гармонійного архітектурного середовища. Методологія дослідження полягає у застосуванні загальнонаукових методів аналізу, синтезу, компаративного, які використані з метою вивчення історичної, мистецтвознавчої, енциклопедичної літератури за проблемою дослідження; історико-хронологічного – для визначення специфіки інновацій у досліджувані періоди; емпіричного методу вимірювання – для аналізу архівних матеріалів та документації. Наукова новизна полягає у новому формулюванні поняття меблів для оцінки якості їх художнього конструювання в аспекті дослідницької діяльності дизайнерів. Висновки. На підставі аналізу наукових досліджень автором визначено розширене тлумачення меблів із метою визначення тенденцій та перспектив розвитку дизай- ну меблів у архітектурному середовищі. Осмислення поняття меблів на базі їх функціональності дає розуміння об’єктивних закономірностей та способів впливу дизайнерів на формування сучасних меблів.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.