НАРАТИВ ФОЛЬКЛОРИСТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ ЦЕНТРАЛЬНОЇ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2019.191786Анотація
Мета статті – проаналізувати, обґрунтувати та систематизувати фольклористичні дослідження народного танцю Центральної України. Методологія дослідження ґрунтується на застосуванні історичного, культурологічного, мистецтвознавчого та біографічного підходів, а також комплексному використанні методів аналізу, синтезу й узагальнення, що дало змогу проаналізувати, обґрунтувати та систематизувати народну хореографічну спадщину Центральної України. Наукова новизна полягає у розширенні знань та систематизації наукових досліджень провідних хореографів, етнографів та фольклористів у галузі танцювальної культури України. Висновки. Проведене дослідження дозволяє констатувати, що, незважаючи на численність публікацій, які торкаються окремих історико-культурних питань порушеної проблеми, немає узагальнюючого фольклористичного дослідження народного танцю Центральної України. На думку автора, величезний внесок у вивчення і аналіз історико-вікової стилістики регіональної хореографічної культури здійснюють польові фольклорно-етнографічні розвідки.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.