МИСТЕЦТВОЗНАВЧИЙ ТРАНСФЕР УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ВБРАННЯ У ДЕРЖАВНИХ ПРОТОКОЛЬНИХ ЗАХОДАХ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2021.229560Анотація
Метою статті є дослідження мистецтвознавчого трансферу українського народного вбрання у державних протокольних заходах на прикладі образів перших леді України. Методологія дослідження. Застосовано метод аналізу, що дозволило дослідити наукові теорії щодо ключових понять пропонованої роботи; для розгляду фактологічних матеріалів щодо мистецтвознавчого трансферу елементів українського народного вбрання перших леді було застосовано метод експертних оцінок; метод порівняння посприяв встановленню спільних і відмінних образів перших леді в державних протокольних заходах. Наукова новизна. Вперше у науковому контексті розглядається питання мистецтвознавчого трансферу українського народного вбрання, визначається його феномен у державних протокольних заходах. Висновки. Мистецтвознавчий трансфер українського народного вбрання є особливим процесом у збереженні і популяризації мистецьких цінностей, яке має важливе глобальне і локальне мистецтвознавче значення. Виняткова іміджева роль у його мистецтвознавчому трансфері українського народного вбрання, його елементів належить участі перших леді України в державних протокольних заходах.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.