ЖАНРОВО-СТИЛЬОВІ ТА ВИКОНАВСЬКІ ОСОБЛИВОСТІ ЗБІРКИ «П’ЄСИ ДЛЯ САКСОФОНА О. МЕЛЬНИКА ТА Ф. МИКИТЮКА»
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2021.229579Анотація
Мета пропонованої статті полягає у визначенні жанрово-стильових та виконавських особливостей збірки «П’єси для саксофона» О. Мельника та Ф. Микитюка та їх значення у навчально-виховному процесі юних музикантів. Методологія дослідження ґрунтується на використанні методів: текстологічного та джерелознавчого – при опрацюванні музикознавчих джерел з обраної теми; стильового та інтонаційного аналізу – для визначення жанрово-стильових та виконавських особливостей аналізованих етюдів. Наукова новизна роботи полягає в актуалізації нотографічного матеріалу, проаналізованого вперше та окресленні доцільності його використання у навчальних закладах мистецького профілю України. Висновки. Збірка «П’єси для саксофона» О. Мельника та Ф. Микитюка спрямована на освоєння юними музикантами різножанрових мініатюр, відтак, спрямованих на вироблення у них навиків виконання різних технічних, динамічних та артикуляційних прийомів. Аналізоване видання збагатило педагогічний репертуар саксофоністів та використовується у навчальному процесі юних виконавців.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.