АВТОРСЬКІ ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ В СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2021.239975Анотація
Мета статті полягає в обґрунтуванні доцільності використання дистанційних курсів у процесі підвищення кваліфікації викладачів закладів мистецької освіти. Методологія роботи ґрунтується на використанні методів аналізу і синтезу. Здійснений аналіз проблем забезпечення якості знань на дистанційних курсах дозволив виявити різні аспекти процесу навчання. На основі синтезування отриманих результатів дослідження дозволив встановити закономірності процесу отримання знань. Метод конкретизації реконструював багатогранність зв’язків у системі особистість – процес – освіта. Метод узагальнення дозволив зафіксувати доцільність використання дистанційних курсів з метою підвищення кваліфікації викладачів закладів мистецької освіти. Наукова новизна роботи полягає в тому, що авторський дистанційний курс «Методика викладання фахових (музичних) дисциплін» проаналізовано і впроваджено у навчальний процес Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Центр неперервної мистецької освіти. Текст статті може бути використаним при підготовці лекції з методики викладання фахових дисциплін. Висновки. На основі аналізу роботи з дистанційним курсом «Методика викладання фахових (музичних) дисциплін узагальнено можливості і доцільності його використання на курсах підвищення кваліфікації у викладачів закладів мистецької освіти. Робота з ДК має переваги в удосконаленні професійної майстерності викладачів, дозволяє максимально економити час і отримувати творчий стимул для практичного застосування у викладацькій діяльності, виявити нові аспекти творчого підходу. Абсолютно новий підібраний матеріал ДК забезпечує розширення викладацького досвіду (репертуару в виконавстві, теорії для музично-теоретичних і музично-історичних дисциплін), включаючи людей різних вікових категорій. Розподілення лекцій, практичних і самостійних завдань позитивно впливає на кінцевий результат навчання.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.