МІЖНАРОДНА КУЛЬТУРНА СПІВПРАЦЯ: НА ПРИКЛАДІ РЕАЛІЗАЦІЇ СОЦІОКУЛЬТУРНИХ ПРОЄКТІВ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2021.244395Анотація
Метою статті є висвітлення міжнародної культурної співпраці на прикладі реалізації міжнародних соціокультурних проєктів та програм, ініційованих ЄС. Методологія дослідження полягає у застосуванні методів аналізу, спостереження, опису, що дозволяють дослідити та окреслити окремі аспекти міжнародної культурної співпраці на прикладі реалізації соціокультурних проєктів. Наукова новизна. У статті здійснено спробу узагальнити досвід реалізації важливих міжнародних культурних проєктів останніх років. Висновки. Україна є активним учасником реалізації міжнародних соціокультурних проєктів, що сприяє міжкультурній комунікації, утвердженню нашої країни в міжнародній культурній спільноті як європейської держави з багатими культурними традиціями, надійного партнера в розв’язанні сучасних проблем у галузі культури. У партнерстві із ЄС, за підтримки Британської Ради, Інституту Гете та інших міжнародних інституцій в Україні відбулися та продовжують реалізуватися заходи та програми в секторі культурних та креативних індустрій. Програми «Культура і креативність», «Дім Європи», проєкти «Креативної Європи», «Культурні мости», реалізовані упродовж 2014-2021 рр., сприяли встановленню діалогу у вітчизняному культурному секторі та ефективних зв’язків із культурними операторами та установами.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.