СУЧАСНІ МЕДІА-РЕСУРСИ У КОМУНІКАТИВНІЙ СИСТЕМІ ВИКОНАВЦЯ-АКОРДЕОНІСТА
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.4.2021.250247Анотація
Мета роботи. Стаття присвячена дослідженню сучасних медіа-ресурсів як способів комунікації акордеоніста-виконавця з глядацькою аудиторією на прикладі використання найбільш популярних світових соціальних мереж: Facebook, YouTube, Instagram. Методологія дослідження передбачає застосування методів аналізу і синтезу, систематизації, узагальнення. Наукова новизна. Визначення складових цифрового компаса вітчизняного виконавця-акордеоніста в контексті цифрової стратегії Європи. Висновки. Проведене дослідження показало, що у творчій діяльності музикантів, в тому числі акордеоністів, спостерігається швидкий розвиток новітніх засобів комунікацій. Охарактеризовані онлайн-медіа, які найчастіше використовуються у музичній сфері, на конкретних прикладах проаналізовано особливості контенту популярних соціальних мереж в залежності від цільової аудиторії. Визначені основні проблеми, пов’язані з використанням новітніх способів комунікації вітчизняними виконавцями: нижчий в порівнянні з закордонними митцями рівень активності в Інтернет-просторі, а також «цифровий розрив» між різними поколіннями. Як інструмент вирішення вищевказаних проблем запропонований «Цифровий компас сучасного виконавця-акордеоніста», визначено його складові.
Ключові слова: музична культура, акордеонне мистецтво, медіа-ресурси, соціальні мережі, інформаційні технології, комунікація, міжкультурна комунікація.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.