ВЕКТОРИ ЗБЕРЕЖЕННЯ КИТАЙСЬКОЇ ТРАДИЦІЙНОЇ МУЗИКИ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2024.302101Анотація
Метою нашого дослідження є обґрунтування та аналіз можливостей імерсивних підходів до збереження цієї важливої музичної спадщини. У статті висвітлено питання збереження та розвитку китайської традиційної музики в контексті сучасного суспільства. Методологія дослідження базується на комплексному аналізі сучасних тенденцій у розвитку китайської традиційної музики. Використано культурологічні та музикознавчі методи для вивчення впливу сучасного суспільства на збереження традиційну музичну культуру. Дослідження розглядає три інверсійні підходи: створення виставкових залів, формування архівів та розбудова екологічних виставкових просторів. Ми проводимо порівняльний аналіз ефективності кожного підходу та його впливу на збереження та розвиток традиційної музики. Науковою новизною є системний внесок інверсійних методів у збереження та розвиток традиційної музики. Цей підхід враховує сучасні реалії та вимоги суспільства, сприяючи не лише збереженню, а й активному розвитку китайської традиційної музичної спадщини. У висновках наголошено на доцільність та необхідність імпліментації таких підходів дослідження та вказуємо на перспективи використання імерсивних підходів для подальшого збереження та розвитку китайської традиційної музики в епоху сучасності.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.