ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ РОБОТИ ЗІ ЗВУКОМ У СЕКВЕНСОРІ GUITAR PRO 7.5
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.2.2024.308393Анотація
Мета роботи. Стаття присвячена дослідженню специфіки якісного озвучення музичних партитур у секвенсорі GUITAR PRO 7.5. Методологія дослідження. У статті використаний системний підхід, а також застосовані методи аналізу і синтезу, порівняння та узагальнення. Наукова новизна полягає у дослідженні технологічних аспектів та розробці новаторських методів роботи із звуком у секвенсорі GUITAR PRO 7.5, що дозволяє створювати записи музичних творів для гітари, бас-гітари, банджо, а також для багатьх інших інструментів та музичних колективів; озвучувати музичні композиції за допомогою сучасних програмних інструментів, а також можливостей використання музично-інформаційних технологій у подальшій мистецькій практиці музикантів, саундпродюсерів, звукорежисерів, продюсерів та у професійній музичній освіті. Висновки. Даний програмний продукт – потужний нотний редактор, що дозволяє створювати оригінальні музичні проєкти на професійному рівні для послідуючого редагування. Популярність і затребуваність цього програмного забезпечення серед гітаристів всього світу обумовлені простим і зрозумілим інтерфейсом, а також спеціальним форматом файлів. Програма представляє багато потрібних інструментальних засобів за допомогою яких користувач може працювати як з різноманітними набором символів нотної графіки, так і з великим спектром регулювання динаміки звуку та темпу, що дозволяє створювати зразки нотних творів, що звучать та їх фонограми. Якісне озвучення партитур. Звучання RSE (Realistic Sound Engine) у Guitar Pro 7.5 дуже близьке до реального звучання інструментів. Може використовуватися професіоналами видавничих та освітніх установ, при створенні музики (саундтреків) театру, телебачення, відео-ігор, кінематографа. А також використовується музикантами, композиторами, аранжувальниками, саундпродюсерами, звукорежисерами, продюсерами.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.