Основні напрями розвитку мистецьких технологій у театральній та концертній діяльності сучас- ного суспільства
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2017.138697Ключові слова:
культура, мистецькі технології, театр, музичний звук, акустичні властивостіАнотація
Мета. Дослідження повязане з пошуками нових напрямів розвитку мистецьких технологій у театральній та концертній діяльності, що віддзеркалюють динаміку формування і трансформації звукового оформлення для створення художнього образу на сцені. Методологічну основу дослідження формує комплексний аналіз науково- теоретичних праць, в яких поєднано діалектичний підхід із синергетичною парадигмою. Застосовано загальнонаукові методи теоретичного та емпіричного рівнів: аналіз і узагальнення теорії та практики становлення нових напрямів розвитку мистецьких технологій у театральній та концертній діяльності. Науковою новизною дослідження є унікальний матеріал аналізу та розвитку культурного потенціалу України на користь національним інтересам в умовах внутрішніх суспільних трансформацій із визначенням його ефективності, проблем та подаль- ших перспектив співробітництва в театральній сфері. Охарактеризовано соціокультурні функції музичного звуку і акустичні властивості апаратно-програмного комплексу в озвучуванні національних фестивалів, концертів і вис- тав. Висновки. Театральне мистецтво – невід'ємна частина розвитку національної культури, індикатор духовності та зрілості суспільства. Різні види мистецтва розкриваються в самих цікавих ракурсах саме на театральній сцені. Звукові можливості театральних майданчиків, площ і приміщень відіграють надзвичайну роль у створенні та сприйнятті художнього образу і зроблені майстрами акустики.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.