Про журнал

У журналі представлені статті з проблем організації навчально-тренувального процесу із використанням спортивних ігор у закладах освіти, ДЮСШ; вдосконалення підготовки спортсменів у спортивних іграх у сучасних умовах; стану фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовленості спортсменів у спортивних іграх; ефективності змагальних показників; організації патріотичного виховання молоді України в процесі занять спортивними іграми; вдосконалення процесу фізичного виховання з використанням спортивних і рухливих ігор.

ISSN (online) 2523-4161
Засновано: 2016 рік
Періодичність: 4 рази на рік
Мова видання – українська, англійська
DOI: 10.15391/si

Журнал призначений для викладачів, тренерів, спортсменів, аспірантів, докторантів наукових працівників та інших експертів галузі.

Журнал включено до Переліку електронних наукових фахових видань України категорії «Б», в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за спеціальністю Фізична культура і спорт (Наказ МОН України №975 від 11.07.2019).

Журнал включено до баз даних: ROAD (Directory of Open Access scholarly Resources); Google ScholarIndex CopernicusNBUV (Національна бібліотека імені В. І. Вернадського, електронний фонд); OUCI (Open Ukrainian Citation Index).

Адреса ВИДАВЦЯ
Харківська державна академія фізичної культури
Клочківська вул. 99
Харків, Україна, 61058
pomeshikovaip@ukr.net
+30951432125

Статті в цьому журналі публікуються у відкритому доступі

Поточний номер

№ 3(33) (2024): Спортивні ігри
					##issue.viewIssueIdentification##
Опубліковано: 2024-05-31

Весь випуск

Статті

Переглянути всі випуски