Інноваційна модель сучасної професійної музичної освіти
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2016.138976Ключові слова:
професійна освіта, музична освіта, інноваційна модель, навчальний закладАнотація
Мета даної наукової розвідки полягає у реалізації інноваційних проектів мистецьких навчальних закладів, що обов'язково забезпечить підготовку високопрофесійних фахівців, які в майбутньому зможуть примножити інтелектуальний потенціал держави. Наукова новизна статті полягає у проектуванні нової моделі української професійної музичної освіти, яку автор вибудовує на прикладі організації навчального процесу та музично- концертної діяльності в умовах класичного університету, в даному випадку – Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Висновки. Сьогоднішня вища музична освіта – це багаж, здобутий на засадах гуманізації, яка передбачає передачу фахової майстерності, розвиток ідеалів, відчуття творчої фантазії, оволодіння знаннями і морально-ціннісним змістом цих знань. Нині найбільш ефективною і принциповою повинна бути виховна система, яка синтезувала б національну ідею, власні традиції та найвищі духовні досягнення людства. А цьому повинна сприяти інтеграція здобутків національної освіти та загальносвітового процесу, але з обов'язковим урахуванням фактору соціальних умов розвитку таланту, зокрема, таких складових, як: високопрофесійна освіта та май- бутня суспільна заангажованість фахівця. А тому, ґрунтуючись на фундаментальній академічній професійній освіті, музична вища школа сьогодення проектує свій потенціал на виховання особистості майбутнього діяча культури, розвиток його світовідчуття, на утвердження життєвої позиції.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.