ФОРМУВАННЯ СОЦІОКУЛЬТУРНИХ ТРАДИЦІЙ В УЖАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.1.2021.229548Анотація
Мета робот полягає у дослідженні формування соціокультурних традицій як ефективного механізму, за допомогою якого буде збережено культурний духовний і матеріальний досвід попередніх поколінь, а також відтворення етнокультурних цінностей в культурній спадщині суспільства. Методологія дослідження полягає в застосуванні загальнонаукових та спеціальних методів дослідження. Наукова новизна одержаних результатів полягає у вивченні формування соціокультурних традицій на базі Ужанського національного природного парку для збереження соціокультурного-досвіду як одного із шляхів розвитку сучасного суспільства. Висновки. Враховуючи вище викладене, слід зазначити, що формування у населення соціокультурних традицій на прикладі Ужанського національного природного парку, є однією із складових сучасного розвитку культури, яка відіграє вагому роль у збереженні духовного та матеріального досвіду попередніх поколінь. Туристичні культурно-просвітницькі заходи спрямовані створення всебічних умов для формування особистості, самореалізації духовного потенціалу людини. Соціокультурні традиції формуються не лише надбанням історичного культурного досвіду, але й сучасними соціокультурними практиками, якими послуговуються люди, саме від цього буде залежати формування гармонійного суспільства.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.