ПОВЕРНЕННЯ У МУЗИЧНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОСТІР ВИДАТНОЇ НОТНОЇ ПАМ’ЯТКИ БОРИСА ЛЯТОШИНСЬКОГО
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-3209.3.2019.191742Анотація
Мета роботи полягає у збереженні і введенні до наукового і культурного обігу, а також у музичний олімпійський простір нотної пам’ятки Бориса Лятошинського. Методологія дослідження - джерелознавчий, історіографічний - при опрацюванні наукової літератури і джерел для відтворення історичних реалій; порівняльно-історичний - для відстеження основних етапів розвитку конкурсного руху в Україні; біографічний - при з’ясуванні внеску українських митців у розвиток музичного олімпійського руху. Наукова новизна роботи полягає у поверненні до музичного обігу видатної нотної пам’ятки та теоретичному відображенні олімпійського руху в науковій літературі. Висновки. «Урочистий марш» Бориса Лятошинського став брендом музичної олімпіади і дає можливість поєднати різні епохи - 30-ті роки XX ст. та сучасність, показати тяглість музичного олімпійського руху в Україні. Подальші дослідження книжкових пам’яток України з метою збереження і введення до наукового і культурного обігу вітчизняної книжкової спадщини вважаємо перспективним напрямом розвитку вітчизняного мистецтвознавства та практики олімпійського музичного руху.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.