Обов’язки та відповідальність авторів

Всі дослідження, матеріали яких представлені в журнал, повинні бути виконані у відповідності до норм дослідницької етики (Міжнародні стандарти для авторів http://publicationethics.org/files/International%20standards_authors_for%20website_11_Nov_2011.pdf)  та у відповідності до чинного законодавства.

 Автори мають гарантувати, що стаття, подана до журналу, є оригінальною і раніше ніде не була опублікована.

 Автори мають гарантувати, що подана стаття не є плагіатом. 

Авторство всіх дослідників має бути справедливо представленим.

Використання даних інших авторів, у тому числі таблиць та рисунків, завжди має бути позначено посиланням або відображено безпосередньо за текстом статті. 

Науковий огляд та узагальнення існуючих досліджень повинні бути повними, збалансованими, включати в себе дані, незалежно від того, чи дійсно вони підтверджують або спростовують гіпотезу автора огляду. 

Кожна стаття повинна супроводжуватися повним переліком використаних джерел інформації. 

Автори повинні викладати свої результати чітко і ясно, без фальсифікацій і маніпуляцій даними. 

Автори повинні описувати свої методи чітко і однозначно, так щоб результати, за необхідності, могли б бути відтворені іншими дослідниками. 

Авторами статті мають бути тільки ті особи, які зробили значний внесок у концепцію, планування, виконання, осмислення описуваного дослідження. 

Автори несуть колективну відповідальність (автор несе відповідальність) за представлений до опублікування матеріал, що має бути зазначено наприкінці статті. 

Наприкінці статті мають бути розкриті всі джерела фінансової підтримки представлених наукових досліджень. 

Наприкінці статті має бути розкрита роль керівника (розробника) дослідження, роль спонсора (якщо такий є), а також роль інших осіб, що брали участь у написанні статті. 

Наприкінці статті автори (автор) мають надати гарантію відсутності конфлікту інтересів та відсутності власної фінансової зацікавленості при написанні статті. 

Автори зобов'язані брати участь у процесі рецензування статті шляхом внесення необхідних виправлень у відповідності до зауважень рецензента або надання переконливих аргументів своєї точки зору.