Структура та зміст змагальних програм кваліфікованих спортсменів в акробатичному рок-н-ролі
DOI:
https://doi.org/10.15391/snsv.2017-5.013Ключові слова:
акробатичний рок-н-рол, змагальна програма, кваліфіковані спортсмени, клас «Б»Анотація
Мета: визначити структуру змагальних програм кваліфікованих спортсменів класу «Б» в акробатичному рок-н-ролі.
Матеріал і методи: використовувалися педагогічні, соціологічні і методи математичної статистики. В експериментальній частині дослідження взяли участь фахівці різної категорії та кваліфікації, проведено аналіз відеоматеріалів змагань кваліфікованих спортсменів, які виступають в класі «Б».
Результати: вивчено зміст і встановлено структуру змагальних композицій кваліфікованих спортсменів в акробатичному рок-н-ролі, виділено складові показники змагальних програм.
Висновки: виділено основні структурні компоненти, що характеризують змагальну програму кваліфікованих спортсменів в акробатичному рок-н-ролі. Визначено їх складові, кількість і час виконання. Встановлено, що різноманітність акробатичних елементів, конкурсних ходів, танцювальних фігур, засобів оформлення та логічність побудови всієї змагальної композиції при високій якості виконання характеризує пари-переможці.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Вячеслав Мулик, Юлія Луценко, Лариса Таран
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.