Дослідження та аналіз рівня фізичної підготовленості студентів ДНУ імені Олеся Гончара
DOI:
https://doi.org/10.15391/snsv.2018-1.019Ключові слова:
рівень фізичної підготовленості, державні тести, фізичне виховання, студенти, комплекс вправАнотація
Мета: дослідити та проаналізувати рівень фізичної підготовленості студентів ДНУ ім. О. Гончара.
Матеріал і методи: рівень фізичної підготовленості студентів визначався за допомогою тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України, результати яких визначають рівень розвитку основних фізичних якостей: сила, витривалість, швидкість, гнучкість, спритність. Студенти виконували 5 видів тестів.
Результати: отримані результати дозволили скласти динаміку рівня фізичної підготовленості студентів: високий, достатній, середній, низький, а також відповідну оцінку фізичного стану: відмінно, добре, задовільно, незадовільно.
Висновки: отримані дані свідчать про те, що більшість студентів мають середній та низький рівень фізичної підготовленості. У зв’язку з отриманими результатами запропоновано комплекс вправ для поліпшення стану фізичної підготовленості студентів.
Посилання
Волков, В.М., Терещенко, О. (2006), Контроль і оцінка фізичної підготовленості студентської молоді: навч.-метод. посіб., Нора-Друк, Київ.
Зубалій, М.Д. (1997), Державні тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості населення України, Київ.
Дрозд, О.В. (1998), Фізичний стан студентської молоді західного регіону України та його корекція засобами фізичного виховання: автореф. дис. канд. наук з ФвіС, Київ, 24 с.
Дудорова, Л. (2004), "Динаміка структури фізичної підготовленості студентів", Фізична культура, спорт та здоров’я нації: зб. наук. пр., ДОВ «Вінниця», Вінниця, С. 64-66.
Кабінет Міністрів України (2015), Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України, Постанова від 09 грудня 2015 року № 1045.
Присяжнюк, С.І. (2005), "Дослідження рівня фізичної підготовленості студентів-першокурсників Національного аграрного університету", Фізичне виховання в школі, № 2, С. 49-52.
Синиця, С.В. (2010), Оздоровча аеробіка. Спортивно-педагогічне вдосконалення: Навчальний посібник, ПНПУ, Полтава.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Світлана Хотієнко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.