Особливості застосування електромагнітної біорезонансної терапії запальних інфекційних захворювань
DOI:
https://doi.org/10.15391/snsv.2019-5.012Ключові слова:
електромагнітна біорезонансна терапія, запальні інфекційні захворюванняАнотація
Мета: розробити апарат та спосіб електромагнітної біорезонансної терапії запальних інфекційних захворювань.
Матеріал і методи: аналіз науково-медичної літератури та інформаційних джерел із питань висвітлення впливу електромагнітних полів на біооб’єкти, систематизація та узагальнення результатів з теми дослідження.
Результати: розроблено апарат та спосіб електромагнітної біорезонансної терапії із визначенням частоти власних коливань збудників захворювання з подальшим генеруванням примусових імпульсів за величиною їх частоти, що співпадає з біорезонансною частотою.
Висновки: визначення частоти власних коливань збудників захворювання і подальше генерування примусових імпульсів за величиною їх частоти, що співпадає з біорезонансною частотою, багатократно підвищує терапевтичний ефект лікування і одночасно зменшує тривалість як кожного циклу дії примусово генеруємих імпульсів, так і загальний час лікування захворювання.
Посилання
Злепко, С.М., Павлов, С.В., Василенко, В.Б., Тимчик, С.В., Касіяненко, В.Х. (2011), Апаратура для фізіотерапії та діагностики: навчальний посібник, Вінниця.
Коноплев, С.П., Коноплева, Т.П. (2001), Способ низкочастотной электромагнитной терапии и устройство для его осуществления, пат. RU № 2164424, А61N2/04; заявл. 28.06.1999; опубл. 27.03.2001, Бюл. № 9.
Лехтлаан-Тіниссон, Н.П., Шапошникова, Е.Б., Холмогоров, В.Е. (2003), "Действие магнитного поля низкой частоты на культуры бактерий E. Coli", Вестник ВГУ. Серия: Химия. Биология. Фармация, № 2, С. 145-147.
Черепок, О.О., Волох, Н.Г. (уклад.) (2016), Лікувальне застосування електричного струму, електричного та магнітного полів, електромагнітного випромінювання: навчальний посібник, Запоріжжя.
Малютина, И.В. (2011), Простой путь, ведущий к восстановлению и сохранению здоровья. Комплексы лечебных программ для приборов серии «БИОМЕДИС» и «БИОМЕДИС М»: методическое пособие, Москва.
Мельникова, О.З., Іванченко, О.З. (2016), Дія на організм людини факторів електромагнітної природи і їх застосування в медицині: методичний посібник для викладачів, Запоріжжя.
Минакова, А.В., Лимаренко, Н.В., Тринц, Д.В. (2016), "Анализ воздействий электромагнитного поля на биологические объекты – палочковидные бактерии", Молодой исследователь Дона, № 3(3), режим доступа: http://mid-journal.ru (дата обращения: 17.04.2019).
Наумчик, П. (2018), "Вплив електромагнітних полів на біооб´єкти", Portal of scientific conferences. Volodymyr Vinnychenko Central State Pedagogical University, режим доступу: https://www.cuspu.edu.ua/en/iv-a-mizhnarodna-naukovo-praktychna-onlain-internet-konferentsiia-problemy-ta-innovatsiyi-v-pryrodnycho-matematychniy-tekhnolohichniy-i-profesiyniy-osviti-2018/sektsiia-5 (дата звернення: 06.02.2019).
Петренко, С.И. (1996), Устройство для изменения активности биологической клетки, пат. RU № 2055604, А61М37/00; А61N2/04; заявл. 13.09.1993; опубл. 10.03.1996, режим доступа: http://www.freepatent.ru/patents/2055604 (дата обращения: 18.12.2018).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Володимир Грунський, Сергій Калмиков, Юлія Калмикова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.