Експериментальне впровадження комплексів вправ для засвоєння елементів техніки юними тенісистами 6–8 років
Ключові слова:
юні тенісисти, комплекси вправ, елементи техніки, експериментальна методикаАнотація
Представлено результати впровадження експериментальної методики засвоєння елементів техніки тенісу дітей 6–8 років. Визначено, що проведений тренувальний процес дозволив суттєво (p<0,001) покращити виконання елементів техніки юними спортсменами в підбиванні ракеткою тенісного м’яча, грі у стінку, перебивання тенісного м’яча на протилежну половину майданчика та в індексі точності ударів.Посилання
Бернштейн Н. А. О ловкости и ее развитии / Н. А. Бернштейн. – М. : Физкультура и спорт, 1991. – 288 с.
Бернштейн Н. А. Физиология движений и активность / Н. А. Бернштейн. – М. : Наука, 1990. – 496 с.
Запорожанова Г. О. Особливості змагальної діяльності у сучасному тенісі. ІХ Міжнар. наук. Конфер : [Олімп. Спорт і спорт для всіх 20–23 вересня 2005]. – Київ, Україна. – с. 353.
Кремнев И. Большой теннис. Современный спорт / И. Кремнев. – М. : Феникс, 2007. – 201 с.
Лазарчук О. В. Средства и методы тренировки юных теннисистов на начальном этапе подготовки : [зб. наукових праць] / О. В. Лазарчук. – Том 2. – Сімферополь, 2006. – С. 57–59.
Матвеев Л. П. Общая теория спорта / Л. П. Матвеев. – М. : Воениздат, 1997. – 305 с.
Филин В.П. Теория и методика юношеского спорта / В. П. Филин. – М. : ФиС, 1987. – 128 с.
Харченко Т. П. Формування елементів техніки фігурного катання у процесі розвитку рухових якостей дітей 7-9 років / Т. П. Харченко, В. В. Мулик // Слобожанський науково-спортивний вісник. – 2009. – Вип. 1. – С. 71-74.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 В. С. Лобода [Loboda V.]
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.