Удосконалення курсу «методика викладання фізичної культури в початковій школі» в дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти
Ключові слова:
професійна перепідготовка, підвищення кваліфікації, інтерактивні методи навчанняАнотація
Розглядаються сучасні підходи до вдосконалення професійної підготовки вчителів фізичної культури та вчителів початкових класів, які викладають фізичну культуру, в системі післядипломної педагогічної освіти. Обґрунтовано необхідність упровадження та доведено ефективність застосування інтерактивних методів навчання в процесі перепідготовки вчителів. Установлено, що при застосуванні методик: рольова гра, робота в групі, робота в парі – значно підвищився рівень засвоєння навчального матеріалу.
Посилання
Буренко В. М. Роль викладача у створенні сприятливих умов для навчання дорослих / Буренко В. М. // Теоретичні питання освіти та виховання : [зб. наук. пр.]. – К. : КНЛУ, 2001. – № 17. – С. 179–181.
Джура О. Д. Умови та ефективність професійного самовизначення особистості / Джура О. Д. // Нова парадигма. – Запоріжжя, 2003. – Вип. 34. – С. 86–100.
Магин В. А. Научно-исследовательская работа в профессиональном становлении специалистов по физической культуре и спорту / В. А. Магин, П. Ю. Тищенко // Теория и практика физической культуры. – 2007. – № 6. – С. 2–3.
Полулях А. Формування здорового способу життя школярів засобами фізичного виховання в умовах ступеневої освіти / Полулях А. // Фізичне виховання в школі. – 2002. – № 4. – С. 35–38.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 В. А. Савченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.