Шляхи залучення неповносправних до фізкультурно-спортивної діяльності
Ключові слова:
неповносправні, фізкультурно-спортивна діяльність, рухова активність, інформаційно-просвітницька роботаАнотація
Проведено аналіз шляхів залучення осіб з обмеженими можливостями до фізкультурно-спортивних занять. Вивчено думку тренерів, щодо проблеми залучення осіб з особливими потребами до рухової діяльності. Визначено аргументи, що використовують тренери для формування мотивації в неповносправних. Уточнено фактори, що впливають на стійку зацікавленість осіб з різними вадами здоров’я до занять фізичними вправами.
Посилання
Національна доктрина розвитку фізичної культури і спорту : [указ Президента України : № 1148 від 28.09.2004].
Дутчак М. В. Спорт для всіх у світовому контексті / Дутчак М. В. – К. : Олімпійська література, 2007. – С. 85.
Кириленко О. М. Залучення населення України до спортивно-оздоровчої активності: соціологічний аналіз проблеми / Кириленко О. М. // «Парадигма здорового способу життя: духовні та фізичні компоненти» : [зб. наук. ст. ІІ Міжнар. наук.-теорет. конф. каф. соц.-гуманіт. дісц.]. – К. : НУФВСУ, 2010. – С. 51–66.
Перфільєва М. В. Соціалізація неповносправних дітей в рамках інклюзивної освіти : [зб. наук. пр.] / Перфільєва М. В. – Кам’янець-Подільський, 2009. – Вип. 11. – С. 72–76.
Шляхи удосконалення фізкультурно-спортивної роботи з інвалідами в Україні / [під ред. С. Матвєєва, І. Когут, Л. Радченко та ін.] // Теорія і методика фізичного виховання і спорту. – 2004. – № 2. – С. 109–112.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Н. В. Семаль, І. Б. Грибовська, Г. Г. Маланчук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.