Подання
Положення про авторські права
Редакція має повне право публікувати у Збірнику оригінальні наукові статті як результати теоретичних і експериментальних досліджень, які не знаходяться на розгляді для опублікування в інших виданнях. Автор передає редколегії Збірника права на розповсюдження електронної версії статті, а також електронної версії англомовного перекладу статті (для статей українською мовою) через будь-які електронні засоби (розміщення на офіційному web-сайті Збірника, в електронних базах даних, репозитаріях та ін).
Автор публікації зберігає за собою право без узгодження з редколегією та засновниками використовувати матеріали статті: а) частково чи повністю в освітніх цілях; б) для написання власних дисертацій; в) для підготовки абстрактів, доповідей конференцій та презентацій.
Автор публікації має право розміщувати електронні копії статті (у тому числі кінцеву електронну версію, завантажену з офіційного web-сайту Збірника) на:
- персональних web-ресурсах усіх Авторів (web-сайти, web-сторінки, блоги тощо);
- web-ресурсах установ, де працюють Автори (включно з електронними інституційними репозитаріями);
- некомерційних web-ресурсах відкритого доступу (наприклад, arXiv.org).
Але в усіх випадках обов’язковою є наявність бібліографічного посилання на статтю або гіперпосилання на її електронну копію, що містяться на офіційному сайті Збірника.
Положення про конфіденційність
Політика приватності, конфіденційності та згоди на обробку персональних даних
Автори та Рецензенти
Після того, як Автори довіряють редакції результати своєї наукової діяльності, від яких може залежати їхня репутація та кар’єра, подані рукописи рецензуються відповідно до вимог із належною повагою до конфіденційності авторів. Рецензенти забезпечують права Авторів щодо непорушення конфіденційності в разі розкриття особистої і наукової інформації під час рецензування рукописів. Самі ж рецензенти також користуються правом на конфіденційність, що підтримується Редактором. Порушення конфіденційності допускається, якщо зі сторони Автора виявляється нечесність або шахрайство.
Забороняється розголошення інформації стосовно рукописів (включаючи їх отримання, зміст, статус у процесі розгляду, критику Рецензентів або остаточний стан) іншим особам, окрім Авторів та Рецензентів. Це включає запити на використання матеріалів для законних професійних і наукових дій. Редакція постійно доводить до відома Рецензентів і роз’яснює їм, що рукописи, які подаються на експертизу, є привілейованою і приватною власністю Авторів. Тому Рецензенти та Члени редколегії поважають права Авторів, публічно не обговорюють їхню роботу та не привласнюють їхні ідеї до публікацій свого рукопису. Рецензентам забороняється робити копії рукописів для своїх файлів та передавати їх іншим особам, лише як виняток, за наявності дозволу редактора. Рецензенти зобов’язані повернути або знищити копії рукописів після підготовки і подання експертних висновків. Редакція не несе відповідальності за зберігання копій відхилених рукописів.