ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ ЦИФРОВОЇ ФОТОГРАФІЇ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЯКОСТІ ОДЯГУ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3016Ключові слова:
проектування одягу, якість одягу, цифрова фотографіяАнотація
Дана загальна характеристика процесу визначення якості одягу. Розглянута можливість використання фотографічного зображення зразка виробу. Доказана доцільність застосування методу цифрової фотографії.Посилання
- Шершнева Л.П. Качество одежды -2-е изд., испр. и доп. / Шершнева Л.П. – М.: Легпромбытиздат, 1985. – 192 с.
- Шершнева Л.П. Совершенствование проектирования одежды на основе комплексной оценки качества и учета спроса населения: учебное издание / Л.П. Шершнева. –М.: Легкая промышленность и бытовое обслуживание, 1988. – 39с.
- Коблякова Е.Б. Основы проектирования рациональных размеров и форм одежды / Коблякова Е.Б. – М.: Легкая и пищевая промышленность, 1984. –208с.
- Славінська А.Л. Побудова лекал деталей одягу різного асортименту: Навчальний посібник / А.Л. Славінська. – [3-тє вид.]. - Хмельницький: ХНУ, 2007. -173 с.
- Сушан А.Т. Інженерне проектування швейних виробів /Сушан А.Т. -К.: Арістей, 2005. – 172с.
- Слітюк О.О. Розробка комплексної оцінки якості форменого одягу за естетичними показниками: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн.. наук: спец. 05.01.02 “Стандартизація та сертифікація” / О.О. Слітюк – К., 2007. – 22 с.
- Залкінд В.В. Обґрунтування доцільності застосування методу цифрової фотографії при проектуванні одягу з використанням САПР / В.В. Залкінд // Вісник Хмельницького національного університету. – 2009. № 3 . – С. 111-114.
- Залкінд В.В. Удосконалення процесу проектування жіночого плечового одягу з урахуванням вікових груп українського споживача: Дис…канд. техн. наук: 05.18.19. – Х., 2009. -194 с.
- Святкіна А.Є.Спосіб визначення просторових параметрів фігури людини та ергономічних показників якості конструкції одягу в динамічних умовах / А.Є. Святкіна // Вісник КНУТД. – 2003. - №2. – С. 142 - 144.
- Малиновський В.І., Макатьора Д.А. Ергономічна відповідність конструкцій одягу фігурі людини в динамічних умовах з урахуванням коефіцієнтів значущості / В.І. Малиновський, Д.А. Макатьора // Вісник КНУТД. – 2004. - №6. – С. 103 – 108.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Вікторія Вікторівна Залкінд, Микола Львович Рябчиков

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.