До питання моделювання процесу безперервного лиття срібла у вертикальний графітовий формоутворювач
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.3385Ключові слова:
Литво, срібло, моделювання, теплопередачаАнотація
Виконано моделювання процесу затвердіння при безперервному вертикальному (вниз) лиття срібла в закритий графітовий формоутворювач з мідною водоохолоджуваною сорочкою. Показано особливості відведення тепла при безперервному лиття металів з високою теплопровідністюПосилання
- Бредихин, В. Н. Формирования заготовки при непрерывном литье цветных металлов в горизонтальный кристаллизатор [Текст] / В. Н. Бредихин, Е. Ю. Кушнерова, И. В. Шутов // Сб. научн. тр. конф. «50 лет непрерывной разливки стали в Украине». - Донецк: ДонНТУ, 2010. – С. 468-478. – Библиогр. : с. 478.
- Бредихин, В. Н. Сравнительный анализ структуры и состава фаз сплава ПСр 50 в зависимости от условий разливки [Текст] / В. Н. Бредихин, В. П. Горбатенко, Е. Ю. Кушнерова // Матеріали міжнародної науково-технічної конференції „Сучасні аспекти металознавства та термічної обробки металів”. - Маріуполь: ПДТУ, 2010. – С. 28-31. – Библиогр. : с. 31.
- Бредихін, В. М. Благородные металлы [Текст] / В. Н. Бредихин, В. А. Кожанов, Маняк Н. А., Е. Ю. Кушнерова. – Донецк: ГВУЗ «ДонНТУ», 2009.– 525 с.– Библиогр. : с. 517-524. – 300 экз. – ISBN 978-966-377-077-2/
- Кушнерова, Е. Ю. Формирования бронзовой заготовки в закрытом горизонтальном кристаллизаторе [Текст] / Е. Ю. Кушнерова, Н. А. Маняк, В. Н. Бредихин // Металлургические процессы и оборудование. – 2008. – № 4 (14). – С. 44-48. – Библиогр. : с. 48. ISSN 1816-1200.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Екатерина Юрьевна Кушнерова, Николай Александрович Маняк, Иван Федорович Червоный, Виктор Николаевич Бредихин

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.