Способ численной обработки контрастных термоизображений для идентификации дефектов
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2453Ключові слова:
Tермографія дефектів, тепловізор, “локальне згладжування” сигналаАнотація
Запропонований спосіб чисельної обробки тепловізійних зображень (термограм) методом “локального згладжування” хибних термоаномалій для ідентифікації дефектів зі слабко вираженими температурними полями при тепловізійному контролі і діагностиці стану устаткування і спорудПосилання
- Базалеев, Н. И. Влияние излучательной способности на информативность поля инфракрасного излучения./ Н. И. Базалеев, Б. Б. Бандурян, В. В. Брюховецкий, В. Ф. Клепиков, В. В. Литвиненко. //Восточно-европейский журнал передових технологий.– 2008.– 5/4.– С.32–36.
- Тепловізійний неруйнівний контроль і дефектоскопія на основі активної інфрачервоної радіометрії. М. І. Базалєєв, Б. Б. Бандурян, В. В. Брюховецький, В. Ф. Клепіков, В. В. Литвиненко, Є. М. Прохоренко. /Проблеми ресурсу і безпеки експлуатації конструкцій, споруд та машин. Збірник наукових статей за результатами, отриманими в 2007-2009 рр. – Інститут електрозварювання ім.. Є.О.Патона НАН України. – Київ, 2009. – С.245-250.
- Тихонов, А.Н. Уравнения математической физики./ А. Н. Тихонов, А. А. Самарский. – М.: Наука, 1972. – 735с.
- Абрамовиц М. Справочник по специальным функциям./ Под ред. М. Абрамовица и И. Стигана.:пер.с англ. – М.: Мир, 1979. – 830с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Николай Иванович Базалеев, Борис Багдасарович Бандурян, Вячеслав Федорович Клепиков, Владимир Викторович Литвиненко, Евгений Михайлович Прохоренко, Владимир Семенович Рихвицкий, Виктор Николаевич Робук, Максим Алексеевич Сагайдачный

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.