Оптимизация параметров кремниевых монокристаллических фотопреобразователей методом градиентного спуска
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2862Ключові слова:
кремнієвий фотоперетворювач, рівняння регресії, ККД, градієнтний спуск, оптимізація параметрівАнотація
Методом статистичного регресійного аналізу та градієнтної оптимізації оптимальних фотоелектричних та базових (діодних) параметрів досліджуються кремнієві монокристалічні фотоперетворювачі зі структурою n+-p-p+.Посилання
- Я.Е. Львович, В.Н. Фролов. Теоретические основы конструирования, технологии и надежности РЭА-М.: «Радио и связь» 1986г.-194с.
- Слипченко Н.И. Регрессионные технологические модели кремниевых монокристаллических фото преобразователей / Н.И. Слипченко, В.А. Письменецкий, А.В. Фролов, Н.Н. Яновская // Известия вузов. Радиоэлектроника, НТУУ «КПИ». – 2008. – Т. 51, № 11. – С. 41–49.
- Н.И. Слипченко. Определение диодных параметров кремниевых фотопреобразователей по световой нагрузочной ВАХ / Н.И. Слипченко, В.А. Письменецкий, Н.Н. Яновская, А.В. Фролов // Восточно-европейский журнал передовых технологий. – 2006. – №6(24). – С.41–48.
- Слипченко Н.И. Оперативный контроль параметров фото преобразователей / Н.И. Слипченко, В.А. Письменецкий, Н.Н. Яновская, А.А. Кирилюк, А.В. Фролов // Восточно-европейский журнал передовых технологий. – 2007. – №4/3(28). – С. 39–42.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Н.И. Слипченко, В.А. Письменецкий, А.В. Фролов, В.Л. Лукьяненко

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.