Форм-фактор кондуктометрической ячейки с изменяемой геометрией
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3330Ключові слова:
кондуктометрична комірка, геометричні параметри, форм-фактор, мікроелектродиАнотація
Виконано розрахунок параметрів кондуктометричної комірки із змінною геометрією співвісних мікроелектродів на основі припущення про еліпсоїдну форму силових ліній електричного поля в рідкому середовищі між ними.Посилання
- Робинсон Р. Растворы электролитов/Робинсон Р.,Стокс Р.-М.:ИЛ,1963.-644с.
- Дамаскин Б.Б. Электрохимия/Дамаскин Б.Б.,Петрий О.А.-М.: Высшая школа, 1987.- 295с.
- Кондуктометрия / Сайт о химии. Химическая энциклопедия.- Режим доступа: www/URL:http://www.xumuk.ru/encyklopedia/2095.html.
- Chang D.C. Guide to Electroporation and Electrofusion/Chang D.C.,Chassy B.M., Saunders J.A., Sowers A.E. - San Diego.-Academic Press, 1992.-581р.
- Pavlin M. Effect of cell electroporation on the conductivity of a cell suspension/Pavlin M., Kanduser M., Rebersek M., Pucihar G., Hart F.X., Magjarevic R., Miklavcic D. //Biophys J.-2005.-v.88, №6.-p.4378-4390.
- Pavlin M. Effective conductivity of a suspension of permeabilized cells: a theoretical analysis/Pavlin M, Miklavcic D.//Biophys J.- 2003.- v.85,№2.-р.719-729.
- Yanagimachi R. Cloning: experience from the mouse and other animals//Mol. Cell. Endocrin.- 2002.-v.187.-p.241-248.
- Tarkowski A. Mouse chimaeras developed from electrofused blastocysts: new evidence for developmental plasticity of the inner cell mass/Tarkowski A., Jagiello K., Czolowska R., Ozdzenski W. // Int. J. Dev. Biol.-2005.-v.49.-p.909-914.
- Шигимага В.А. Определение проводимости эмбриональных клеток животных// Проблемы бионики.- Харьков.-2003.-Вып.59.- с.60-64.
- Смольянинова Е.И. Влияние криопротекторов на электрическую проводимость ооцитов мыши/Смольянинова Е.И., Шигимага В.А., Гордиенко Е.А. //Биофизика живой клетки.-2008.-т.9.-С.124.
- ЭкоИнструмент/ Сайт и каталог фирмы экоинструмент. - Режим доступа: www/ URL: http://www.ecoinstrument.ru/catalog_1.asp.- Загл. с экрана.
- Шигимага В.О. Апаратура для електрозлиття та вивчення провідності клітин//Вісник ХДТУСГ–Харків.-2001.-Вип.6.- с.386-389.
- Шигимага В.А. Визуализация электрического поля между микроэлектродами различной геометрии посредством диэлектрофореза эритроцитов/Шигимага В.А.,Пинигин И.В.//Збірн. наук. праць Луганськ. НАУ.-Луганськ.-2007.-№75(98).-С.34-40.
- Бронштейн И.Н.Справочник по математике/Бронштейн И.Н. ,Семендяев К.А. - М.: Наука, 1986. – 544с.
- Фихтенгольц Г.М. Основы математического анализа. Т.1.-М.: Наука, 1968.- 440с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Виктор Александрович Шигимага

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.