ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИМИ СИСТЕМАМИ: ТЕОРІЯ ІГОР ТА ТИПОЛОГІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ГРАВЦІВ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4232Ключові слова:
оптимізація, управління, кооперативні ігри, організаційні системи.Анотація
Розроблено методи оптимізації управління організаційними системи на основі типології діяльності агентів шляхом модифікації теорії кооперативних ігор. Описано новий тип ігор – ігри із зміною інформації. Результати сформульовані у вигляді сукупності теорем.Посилання
- Новиков Д.А. Теория управления организационными системами / Д.А. Новиков. – М.: Физмат лит, 2007. – 584 с.
- Губко М.В. Теория игр в управлении организационными системами / М.В. Губко, Д.А. Новиков. М.: ИПУ, 2005. – 138 с.
- Mas-Collel A. Microeconomic Theory / A. Mas-Collel, M.D. Whinston, J.R. Green. Oxford: Oxford University Press, 1995. – 977 p.
- Шиян А.А. Управління розвитком соціально-економічних систем. Теорія ігор: основи та застосування в економіці та менеджменті: Навчальний посібник / А.А. Шиян. – Вінниця: ВНТУ, 2010. – 162 с.
- Шиян А.А. Информационное пространство и классификация стратегий управленческой деятельности в теории игр и принятия решений / А.А. Шиян // Інформаційні технології та комп’ютерна інженерія. – 2007. - № 3(10). – С.131-139.
- Шиян А.А. Теоретико-ігровий аналіз раціональної поведінки людини та прийняття рішень в управлінні соціально-економічними системами. Монографія / А.А. Шиян. – Вінниця: УНІВЕРСУМ-Вінниця, 2009. – 404 с.
- Губко М. В. Управление организационными системами с коалиционным взаимодействием участников / Губко М. В. – М: ИПУ РАН, 2003. – 140 с.
- Печерский С.Л. Теория игр для экономистов / С. Л. Печерский, А. А. Беляева. – СПб: Изд-во Европейского университета в С.-Петербурге, 2001. – 342 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолій Антонович Шиян

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.