Математичне моделювання течії робочої рідини в новому гідравлічному вібраційному контурі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.5973Анотація
Наведено результати математичного моделювання течії робочої рідини в проточній частині нового гідравлічного вібраційного контуру. Отримані лінії струму і розподіл швидкостей. Результати роботи використовуються при його проектуванніПосилання
- Дмитрієнко О. В., Гречка І. П. Дослідження впливу параметрів нового гідравлічного вібраційного контуру гідроапарату на його коефіцієнт підсилення // Вісник Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”: Збірник наукових праць. Тематичний випуск: Технології в машинобудуванні. – Харків: НТУ “ХПІ”. – 2005. – № 39. – С. 83 – 88.
- Шорин В.П. Устранение колебаний в авиационных трубопроводах – М.: Машиностроение, 1980. – 156 с.
- Kollek W., Kudzma Z., Rutanski J. Halas jako kryterium oceny jakosci i konkurencyjnosci maszyn z napedem hydrostatycznym // Napedy i Sterowania Hydrauliczne’93. Konferencja Naukowo-Techniczna, Wroclaw, 1993. – S. 309–317.
- Kollek W., Kudzma Z., Rutanski J. Mozliwosci skutecznego tlumienie halasu ukladem Filtrow akustycznyh // V Konferencja. Rozwoj Bodowy Eksploatacji i Badan Maszyn Roboczyh Ciezkih. Zakopane, 1992. – S. 203 – 208.
- Фінкельштейн З.Л., Дмитрієнко О.В. Розрахунок характеристик удосконаленого гасителя пульсацій// Вісник Кременчуцького державного політехнічного університету – 2008. – №2. Ч. 2. – С. 125 – 128.
- Андренко П.М., Дмитрієнко О.В. Математичні моделі і розрахункові дослідження гідравлічних гасителів і підсилювачів пульсацій тиску // Східно – Європейський журнал передових технологій. – Харків, 2004. – № 5(11). – С. 88–93.
- Емцев Б.Т. Техническая гидромеханика: Учеб. для вузов. – 3-е изд. – М.: Машиностроение, 1987. – 440 с.
- Андренко П.Н., Григорьев А.Л., Лурье З.Я., Скляревский А.Н. Интерференция волн давления в элементах объемных гидроагрегатов // Восточно-европейский журнал передовых технологий. Харьков, 2008. – № 6/5 (36). – С. 35 – 47.
- Лойцянский Л.Г. Механика жидкости и газа. – М.: Наука, 1973.– 847 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ірина Павлівна Гречка, Віктор Володимирович Клітной, Ярослав Іванович Мальцев

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.