РАНЖИРУВАННІ ПРОЕКТІВ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ АТОМНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.6757Ключові слова:
управління проектами, проекти підвищення рівня безпеки атомних електростанцій, вербальний аналіз рішень.Анотація
Розглянуто підхід до застосування вербального аналізу рішень для ранжирування проектів підвищення безпеки АЕС. Запропоновано систему критеріїв та розроблена єдина порядкова шкала оцінок проектів підвищення безпеки АЕС, на основі яких виконується ранжирування проектів у поточному портфелі.
Посилання
- Ларичев, О. И. Теория и методы принятия решений [Текст] / О. И. Ларичев. – М.: Логос, 2002. – 392 с.
- Korhonen, P. Choice behavior in a Computer-aided Multiattribute Decision Task [Text] / P. Korhonen, O. Larichev, H. Moshkovich, A. Mechitov, J. Wallenius // Journal of Multicriteria Decision Analysis. – 1997. – V.6. – P. 233 – 246.
- Ларичев, О. И. Вербальный анализ решений, Ин-т системного анализа РАН [Текст] / О. И. Ларичев. – М.: Наука, 2006. – 181 с.
- Классификация проектов повышения уровня безопасности атомных электростанций [Text] / Е.А. Квасневский. Зб. наук. пр. / НУК. – Миколаїв : 2012. – № 5. – С. 155-159
- Україна. Постанови. Про затвердження Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій [Електронний ресурс] / Постанова Кабінету міністрів України № 1270. – Режим доступу: www/ URL : http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1270-2011-п / 07.12.2011 р. – Загл. с екрана.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анна Сергеевна Григорян, Тигран Георгиевич Григорян, Евгений Анатольевич Квасневский

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.