Консолідований інформаційний контент з історії бібліотечної справи Галичини
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1313Ключові слова:
Iсторичне бібліотекознавство, консолідований інформаційний продуктАнотація
Розглядається специфіка формування консолідованого інформаційного продукту з історії бібліотечної справи ГаличиниПосилання
- Колосовська О. Бібліотека Народного Дому: з історії формування фондів [Текст] / О. Колосовська // Записки Львівської наук. б-ки ім. В. Стефаника: Зб. наук. праць/ НАН України, Львівська наук. б-ка ім. В. Стефаника.– Вип. 9/10. – Львів, 2002. – С.114–134.
- Kolosowska O. Biblioteka “Narodnego Domu” we Lwowie: tworzenie zespołów i organizacja dziłalności / Kolosowska O. // Kraków–Lwów. Ksiąźki, czasopisma, biblioteki XIX i XX wieku / Pod. red. J. Jarowieckiego. — T. VI. Cz. 1. — Kraków: Wyd-wo Naukowe Akademii Pedagogicznej, 2003. — S. 180–189.
- Рогова П. Педагогічні бібліотеки України (ІІ пол. ХІХ ст. – 20 – ті рр. ХХ ст.): Автореферат дис. на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спец. 07.00.08 [Текст] / Рогова Павла Іванівна; НБУВ. – К., 2004. – 20 с.
- Кунанець Н. Науково-педагогічні бібліотеки Львова наприкінці ХІХ - на початку ХХ ст. (За матеріалами періодичних видань) [Текст] / Наталія Кунанець // Українська періодика: історія і сучасність: доп. та повідомл. десятої Всеукр. наук.-теорет. конф., Львів, 31 жовт.-1 листоп. 2008 р. / НАН України. ЛНБ ім. В.Стефаника. Відділення «НДЦ періодики»; за ред. М.М.Романюка.-Львів, 2008.- С.290-294.
- Кунанець Н.Е. Наукові бібліотеки Львова (1784–1939) Особливості становлення і розвитку, формування фондів та колекцій: Монографія [Текст] / Н.Е. Кунанець.-Львів, 2010.-230 с.
- Онищенко О. Наукове освоєння тисячолітньої літописної та книжної спадщини (в НАН України та НБУВ) [Текст] / О. Онищенко // Наук. пр. Нац. б-ки України ім. В. І. Вернадського. – К., 2000. – Вип. 3. – С. 6–13.
- Дубровіна Л.А. Бібліотечна справа в Україні наприкінці ХІХ — у 10-х роках ХХ ст.: стан і основні напрями дослідження [Текст] / Л.А. Дубровіна, О.С. Онищенко// Бібліотечний вісник. — 2005. — № 2. — С. 3-13.
- Дубровина Л. Историко-культурные фонды библиотек как объект междисциплинарных исследований: роль библиотек в развитии общества [Текст] / Л. Дубровина, М. Слободяник // Междунар. науч. конф.: Тез. докл. и сообщ. – К., 1989. – Вып. 1. – С. 33–35.
- Режим доступу: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/6897
- Абрамов К. Методологические проблемы истории библиотечного дела [Текст]: лекция по курсу «История библиотечного дела в СССР» для студентов библ. ф-тов / К. Абрамов, М-во культуры РСФСР, МГИК. – М., 1975.- 175 с.
- Дубровіна Л. Методологічні засади історичних досліджень в бібліотекознавстві та документознавстві: базові принципи і поняття [Текст] / Дубровіна Л. // Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. — 2005. — № 1. — С. 22-29.
- Теория и методика историографических и источниковедческих исследований [Текст]. – Днепропетровск, 1989.-135 c.
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Наталія Едуардівна Кунанець
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.