Аналіз впливу економічних показників на обсяги споживчого кредитування
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1318Ключові слова:
Kредитування, криза, кредити, банки, прибутокАнотація
В статті проаналізовано вплив економічних показників на обсяги споживчого кредитування та запропоновано підходи до формування продуктивної кредитної політики та ефективного управління ризикамиПосилання
- Кредити, надані депозитними корпораціями (крім Національного банку України)/ [Елекронний ресурс] / Режим доступу: http://www.bank.gov.ua/Statist/sfs.htm.
- Банковское дело: Учебник / Под ред. д-ра экон. наук, проф. Г.Г. Коробовой. -М.: Экономистъ. - 2006. – 766 с.
- Дробязко А. Регіональний перерозподіл ринку депозитів і кредитів фізичних осіб в умовах фінансової кризи // Вісник Національного банку України . – 2009. - №9. – С. 8- 13.
- Кириченко О.А., Патєркіна Л.В. Банківське кредитування споживчого ринку: проблеми розвитку // Актуальні проблеми економіки. – 2008. - № 7. - С. 185-189.
- Міщенко В. Реструктуризація кредитів в умовах кризи: світовий досвід і можливості застосування в Україні /Міщенко В., Крилова В. Ніконова М.// Вісник Національного банку України . – 2009. - №5. – С. 12- 17.
- Пернарівський О., Стратегія управління ризиками банківського споживчого кредитування / Пернарівський О., Венерова Н. // Вісник Національного банку України. – 2008. – № 5. – С. 40-43.
- Результат анализа банковской системы Украины/[Елекронний ресурс] / Режим доступу: http://www.hvylya.org/index.php?option=com_content&view.
- Савчук В. Проблеми оптимiзацiї управлiння кредитуванням банкiв / В. Савчук, П. Мазурок, А. Панчук // Банкiвська справа. — 2007. — № 2. — С. 50—55.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Дар’я Павлівна Кац, Любов Василівна Сердюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.