Энергосбережение и энергосберегающие технологии: перспективы инновационного развития
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1456Ключові слова:
Житлово-комунальне господарство, інновації, енергозбереженняАнотація
У статті розглянутий зарубіжний досвід реформування житлово-комунального господарства. Проаналізовані сучасні проблеми і перспективи інноваційного розвитку систем енергозбереження в житлово-комунальному господарствіПосилання
- Білоконь, А. І. Контроль успішності проектів підвищення енергоефективності комунальної теплоенергетики [Текст] / А.І. Білоконь, І.В. Тріфонов, Є.Ю. Віютін // Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. - Дн-вськ: ПДАБтаА, 2006. -№9. -С.12-20.
- Тітяєв, В.В. Обгрунтування стратегії розвитку житлово – комунальних підприємств. [Текст] /В.В. Тітяєв // Коммунальное хозяйство городов. К.: Техніка. – № 98. – 2011. – С.27-30.
- Маляренко, В.А. Шляхи підвищення ефективності комунальної енергетики [Текст] / В.А. Маляренко // Интегрированные технологии и энергосбережение. - №3. – 2007. – С.3-13.
- Маляренко, В.А Энергосбрежение и централизованное теплоснабжение в концепции развития коммунальной энергетики [Текст] / В.А. Маляренко // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит. - №3. – 2007. - С.72-77.
- Ковалевский Г.В. Новая система управления жилищно-коммунальным комплексом страны, региона, города // Коммунальное хозяйство городов: Науч.-техн. сб. Вып.54. – К.: Техніка, 2007. – С.132-133.
- Перспективи енергозабезпечення України в контексті світових тенденцій [Текст] / За заг. наук. ред. А.Шевцова. – Д.: РФ НІСД, 2008. – 208 с.
- Шидловський, А.К. Особливості розвитку світової енергетики в ХХІ столітті та їх врахування при розробленні енергетичної стратегії України. [Текст] /А.К. Шидловський // Енергоінформ. – 2004. – №2 (236). – С.15-19.
- Сніжко, Ю.С. Удосконалення регіональної енергетики України в умовах економічної реформи./Ю.С. Сніжко // Коммунальное хозяйство городов. - К.: Техніка, – №98. – 2011. – С.80-88.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Игорь Анатолиевич Ачкасов, Татьяна Андреевна Пушкарь
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.