Использование схемотехнического симулятора для создания модели ФЭУ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1475Ключові слова:
ФЭП, комп’ютерене моделювання, симулятор електронних схемАнотація
Обгрунтовано необхiднiсть створення моделi ФЕП за допомогою комп’ютерного симулятора схемотехнiчного моделювання, наведено основнi початковi данi для ĭĭ розробки, наведено схему моделi i результати перевiрки роботи наданоĭ модлi на симуляторi електронних схемПосилання
- Бочаров О. А. “Моделирование датчиковой аппаратуры для систем гам-ма-видения” [Текст] / НИПКИ «Искра». – Луганск, - 10с.: ил. – Библиогр.:8 назв. – Рус. – Деп. в ГНТБ Украины 15.12.04, №79 – Ук 2004.
- Гурлев Д. С. Справочник по электронным приборам [Текст] / Сост.: Д.С. Гурлев - 5-е изд., испр. и доп. - «Технiка», 1974, - 512 с.
- Физические величины. [Текст] : Справочник / А.П. Бабичев, Н.А.Бабушкина, А. М. Братковский и др.: под ред. И.С. Григорьева, Е.З. Мейлихова. – М.; Энергоатомиздат, 1991. - 1232 с.
- Электровакуумные электронные и газоразрядные приборы [Текст] : Справочник / Б.В. Кацнельсон, А.М.Калугин, А.С. Ларионов: под общ. ред. А.С. Ларионова. – 2-е изд., перераб и доп. – М., Радио и связь, 1985. – 864 с.
- Фотоэлектронные приборы [Текст] / Н.А Соболева., А.Г. Берковский и др. : под ред. Д. В. Зернова. – М., «Наука», 1965. – 592 с.
- Гуртовник А.Г. Электровакуумные приборы и основы их конструирова-ния [Текст] : Учебник для техникумов/ А.Г Гуртовник., Е.Г. Точинский, Ф.М. Яблонский – М., Энергоатомиздат, 1988. – 424 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олег Александрович Бочаров
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.