Состояние ж/м Тополь-1 на склоне встречной балки в марте 2011
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1719Ключові слова:
Зсув, замочування схилу, техногенна аваріяАнотація
На основі особистих щорічних спостережень, аналізу проектувальних розв'язків і вивчення етапів забудови з 1970 року схилу Зустрічної балки багатоповерховим житловим масивом Тополя-1 у м.Днiпропетровськ, розбирається історія виникнення й розвитку зсувних процесівПосилання
- Про затвердження Комплексної програми протизсувних заходів на 2005 – 2014 роки: Постанова КМ України №1256 від 22 вересня 2004 р.
- Литвинов И.М. О некоторых рекомендациях по строительству на просадочных грунтах. [Текст] / Б.А.Ржаницын // Журнал «Строительство и архитектура». – 1973. – № 12. – С. 24–27.
- Литвинов И.М. Глубинное укрепление и уплотнение просадочных грунтов [Текст] / И.М. Литвинов. - К.: Будивельник, 1969. - 184 с.
- Гинзбург Л.К. Обрушение склона в жилом микрорайоне. [Текст] / В.Б. Швец // Основания, фундаменты и механика грунтов.− 1999. − № 3.− С.28 − 30.
- Новик Н. Н. Применение биогеофизических и структурно-кинематических методов при изучении причин и прогнозе природных и техноприродных катастроф (новые технологии). [Текст] / Ю.М. Вольфман и др. // Фундаментальные и прикладные проблемы мониторинга и прогноза стихийных бедствий. Ч.II. (М-лы международного научно-технического семинара, 14-18 сентября 1998г., г. Севастополь) - Киев, 1999.
- Назаров М. Днепропетровск в ожидании новых катаклизмов. [Текст] / М. Назаров // «Зеркало недели». - № 15 (339) – К., 2001.
- Шруб К. Ползучие гады. [Текст] / К. Шруб //«Днепр вечерний». - № 23 (12271) от 15.02.2011 - Дн-вск, 2001. – С. 1, 6.
- Бабiч П.В. Методичні вказівки до учбовой iнженерно-геологiчной практики для студентiв спец. 6.060101 [Текст] / П.В. Бабiч, С.М. Горлач и др.- Дн-вськ, ПДАБА, 2010. – 42 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Филипп Владимирович Бабич, Владимир Леонидович Седин, Вячеслав Викторович Ковалëв
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.