Инфокоммуникации: термины и определения
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1914Ключові слова:
Iнфокомунікації, інфокомунікаційна мережа, інфокомунікаційна послугаАнотація
Дані визначення і тлумачення термінів, які сьогодні щиро використовуються в мережній індустрії та відбивають напрямок науково-технічного прогресу. Питання коректного використання термінів є актуальними як в професійній сфері, так і в сфері підготовки фахівців для галузі зв’язкуПосилання
- Кастельс, М. Информационная эпоха: экономика, общество и культура /Под ред. О.И. Шкаратана [Текст] / М. Кастельс. – М.: ГУ ВШЭ, 2000.– 608 с.
- Рейман, Л.Д. Закономерности функционирования и регулирования инфокоммуникаций [Текст] / Л.Д. Рейман. – М.: Научная книга, 2003. – 272 с.
- Горский, Д.П. Определение (логико-методологические проблемы) [Текст] / Д.П. Горский. – М.: МЫСЛЬ, 1974. – 161 с.
- Воробиенко, П.П. Инфокоммуникационные сети – терминология: дидактический аспект [Текст] / П.П. Воробиенко, Л.А. Никитюк // Журн. «Зв’язок». - 2007. - №4. - С. 2-7.
- Никитюк, Л.А. Архитектура инфокоммуни кационной сети [Текст] / Л.А. Никитюк // Журн. «Зв’язок». - 2007. - №5. - С. 7-13.
- Никитюк, Л.А. Синтез инфокоммуникационной сети на основе сегментного похода [Текст] / Л.А. Никитюк // Журн. «Зв’язок». - 2007. - №6. - С. 6-9.
- Воробиенко, П.П. Никитюк Л.А. Профессиональная терминология и её роль в подготовке специалистов для отрасли связи [Текст] / П.П. Воробиенко, Л.А. Никитюк. «Телеком–2007»: Международная научно-практическая конференция, октябрь 2007г. – Ростов-на-Дону; СКФ МТУСИ. –2007г. – С. 363 - 367.
- Воробієнко, П.П., Нікітюк Л.А., Резниченко П.І. Телекомунікаційні та інформаційні мережі. Підручник для вищих навчальних закладів Текст] / П.П. Воробієнко, Л.А., Нікітюк , П.І. Резниченко. – К.: САММІТ-КНИГА, 2010. – 640 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Петр Петрович Воробиенко, Леся Андреевна Никитюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.