Применение электроразрядной нелинейной объемной кавитации в процессе очистки шерстяного волокна
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22334Ключові слова:
вовняне волокно, очищення вовни, електророзрядна обробка, електророзрядна нелінійна об’ємна кавітаціяАнотація
Питання, розглянуті в статті, пов’язані з можливістю вживання електророзрядної нелінійної об’ємної кавітації при очищенні шерстяного волокна від жиропоту, різного роду мінеральних і рослинних домішок
Посилання
- Держкомстат України [Електроний ресурс] / Режим доступу :www/ URL: http://ukrstat.gov.ua.
- Ермолаева А.В. Интенсификация первичной обработки шерсти на основе метода электроразрядной нелинейной объемной кавитации [Текст] / А.В. Ермолаева, Ю.Г. Сарибекова // Вестник Херсонского национального технического университета. – 2006. - №3(26). – С. 50-53.
- Кулаков О.І. Розробка мийних засобів для первинної обробки вовни на основі поверхнево-активних речовин вітчизняного виробництва [Текст] / О.І. Кулаков, А.В. Єрмолаєва, Ю.Г. Сарібєкова // Вісник Хмельницького національного університету. – 2007. - №6. – С. 80-84.
- Композиція поверхнево-активних речовин для промивання вовняного волокна [Текст] : пат. 32960. UA, МПК (2006) D06М13/00/. / А.В. Єрмолаєва, Ю.Г. Сарібєкова, С.А. Мясников, Г.С. Сарібеков, О.І. Кулаков (Україна). - № u 2008 00451; заявл. 14.01.2008; опубл. 10.06.2008, Бюл. №11. – 3с.
- Ермолаева А.В. Обоснование выбора двухстадийной технологии обработки шерсти на основе метода электроразрядной нелинейной объемной кавитации и оптимизация ее параметров [Текст] / А.В. Ермолаева, Ю.Г. Сарибекова, С.А. Мясников // Вісник Хмельницького національного університету. – 2008. – №1. – С. 111-114.
- Сарибекова Ю.Г. Влияние электрогидравлического эффекта на поверхность волокна в процессе первичной подготовки шерсти [Текст] / Ю.Г. Сарибекова, А.В. Ермолаева // Вісник Хмельницького національного університету. – 2008. - №6. – с.160-163.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ю. Г. Сарибекова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.