Головні принципи відображення імітаційною моделлю гасіння пожежі у гірському лісовому районі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2358Ключові слова:
Проект, система, протипожежний захист, гірський лісовий районАнотація
Обґрунтовано головні принципи відображення імітаційною моделлю гасіння пожежі у гірському лісовому районі. Модель дає змогу спрогнозувати втрати внаслідок пожежі залежно від параметрів функціональних структур системи протипожежного захисту гірського лісового району
Посилання
- Завер В.Б. Науково-методичні засади проекту системи протипожежного захисту гірського лісового району/ Ратушний Р.Т., Тимочко В.О. //Пожежна безпека. Збірник наук.праць ЛДУ БЖД, УкрНДІПБ МНС України. №12. 2008. – С. 150-155.
- Комяк В.М. Методы геометрического проектирования в решении прикладных задач / Коссе А.Г., Соболь А.Н.// Проблемы пожарной безопасности: Сб. науч. тр. - Харьков: АПБУ, 2003.- С.41-50.
- Ратушний Р.Т. Науково-методичні засади оптимізації пожежних підрозділів у сільському районі / Сидорчук О.В., Тимочко В.О // Пожежна безпека: Зб. наук. праць ЛІПБ, УНДІПБ МНС України.- Львів: ЛІПБ, 2004.- №4. С.124-127.
- Ратушний Р.Т. Моделювання функціонування підрозділів системи протипожежного захисту сільських населених пунктів/ Сидорчук О.В., Тимочко В.О. // Науковий вісник УкрНДІПБ, 2004, №2 (10).-С 106-113.
- Ратушний Р.Т. Науково-методичні підстави управління конфігурацією проекту удосконалення системи пожежогасіння у сільському адміністративному районі. / Сидорчук О.В., Тимочко В.О. // Вісник Львів. ДАУ: Агроінженерні дослідження - Львів: Львів ДАУ.-2005.- №9.- С.38-47 .
- Брушлинский Н.Н. Моделирование оперативной деятельности пожарной службы.- М.: Стройиздат, 1981.- 104 с.
- Теребнев В.В. Противопожарная защита и тушение пожаров (леса, торфа, лесосклады)/ Артемьев Н.С., Грачев В.А., Сабинин О.Ю. Книга 6. М., 2006 - с. 294
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Богданович Завер, Роман Тадейович Ратушний, Василь Олегович Тимочко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.